|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suha koža
11.4.2007 10:37:35   
atanja
Moj mali(5msecev) ma ful suho kožo. Zanima me če ma kakšna podoben primer in s čim ga mažete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suha koža
11.4.2007 10:54:27   
Maxica
Kje ima suho kožo, po celem telesu? Jaz ga dvakrat tedensko po celem telesu namažem z oljem od Nivee, pa ima že od vsega začetka lepo kožo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suha koža
11.4.2007 10:59:28   
BaByGiRl
Midve sva imeli nor problem s kožo. Zgledalo je kot da ima luske. Potem so mi rekli, da naj jo kopam v LINEAFET...pa vseeno ni pomagalo. Normalno sem jo mazala, samo ne z oljem, ker se mi je zdelo, da je še slabše user posted image

In po cca. 3 mesecih se je skoraj čez noč uredilo. Samo od sebe.
Lahko pa greš v lekarno peveš problem in ti tam svetujejo kako in kaj,..mogoče imajo že kaj boljšega.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suha koža
11.4.2007 11:22:45   
nena82
Meni je pediatrinja svetovala kar mandljevo olje, pa se je obneslo.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suha koža
11.4.2007 11:39:34   
katikati
Enako se je zgodilo pri našem petmesečniku.
Pa so nam priporočali in je delovalo:
- oljna kopel Linola Fet
- krema Mustela Stelatopia.

Upam da boste porihtali user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suha koža
11.4.2007 16:36:03   
Anonimen
Ja mi smo imeli tudi ful suho kožo...pa sem ga po vsakem kopanju čisto malo osušila potem pa namazala z Bubchenovim oljem...pa je zdaj ful boljše...ampak imamo še dermatitis na nekaj mestih, tako da še dodatno z neko emulzijo namažem obolela mesta...

LP

(odgovor članu katikati)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suha koža
11.4.2007 17:24:59   
krfjolca
Jaz pa mažem z Bepanthol losionom za suho kožo. Pa je precej boljše. Saj je veliko izdelkov za ta problem, mal povprašaj v lekarni, pa sprobaj - vsakemu pa odgovarja nekaj drugega.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suha koža
11.4.2007 18:40:05   
Strawberrie Cherrie
Oljna kopel Linola Fett + krema linola fett.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suha koža
11.4.2007 20:36:34   
mtina
Mustela kozmetika za suho kožo. Uriage, Tri xera (Avene)

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suha koža
11.4.2007 20:37:19   
mtina
Predlog dermatologa - našmu fffuuullll pomaga

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suha koža
12.4.2007 14:24:14   
Sofi
Jaz sem pa mojega prvega user posted image  preveč mazala in sicer z bubchenovim oljem že od novorojenčka naprej. Sploh ni imel problemov s kožo, a sem ga mazala vsak dan s tem oljem, da bi imel še naprej tako lepo kožo. In tako sem ga mazala celo leto, nakar je po nogicah dobil suho kožouser posted image .  Kriva sem bila pa jaz, ker sem ga preveč mazala z oljemuser posted image  in zmeraj kopala z zato namenjenim šampončkom in je prišlo do izsušitve. 

Zato mamice, ne preveč mazat svojih otročkov, ker jim s tem lahko nevede celo škodujete. Velikokrat je manj VEČ.  Pa raje jih mažite s kremicami in ne z olji.

Naša izkušnja in lep pozdrav

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Suha koža
14.4.2007 21:00:40   
lysa
Meni je pediatrinja svetovala, da mu v kopel nalijem emulzijo z olivnim oljem (2dcl tople vode in žlica olivnega olja ter močno pretreseš, da se skoraj speni oziroma postane bela tekočina). Mojemu user posted image  je pomagalo. Svetovala mi je tudi, da ga ne umivam z nobenim milom. Kasneje, ko bo starejši in si bo rokice in nogice umazal, pa naj uporabljam trdo milo in ga umijem samo tam, kjer je umazan. Drugače pa ga po vsakem umivanju namažem z mandljevim oljem, vendar rezultat ni preveč zadovoljiv. Najbolje se še obnese olivno olje. Pa paziti je treba, da je čisto olivno olje, ker večino olivnih olj redčijo s sojinim oljem (možna alergija).

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Suha koža
20.4.2007 14:19:33   
Marjacek
Čao!

Mi pri kopanju uporabljamo mandljevo olje Balmandol, po kopanju pa uporabimo katero od Excipial krem - mazilo z mandljevega olja ali pa lypolotion. Če se ne kopamo v kopeli lahko včasih Balmandol kar namažemo po telesu, saj nima nobenih dodatnih tvari.

LP, Marjan

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?