|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otečenost noge
9.4.2007 13:21:01   
Anonimen
no, jaz nevem kam naj to temo dam, bom pa kar tukaj vprašala.. mam namreč celo levo nogo otečeno, boli me samo zgoraj in to tako močno, da ne morem na nogo stopiti, se moram z berglo mantrat.. na začetku ko sem dobla to, sem še lahko normalno hodila zdaj pa ne več.. kaj mi svetujete, kako bi bolečine olajšala med hojo prav tako med spanjem?? mi nobena poza ne pae, komaj zaspim, se pravi skoraj nič ne spim..

jutri imam ginekologa, pa ne morem čakat do jutri, ker že 5 dni zelo boli...

lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otečenost noge
9.4.2007 13:25:18   
Anonimen
Punca draga ti si noseča.Mislim,da tukaj nimaš kaj ginekologa čakati,ampak takoj k dežurnemu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otečenost noge
9.4.2007 13:43:52   
BaByGiRl
Se strinjam z Dalijo.
Takole otečena in boleča noga....samo pojdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otečenost noge
9.4.2007 13:44:58   
Anonimen
Ja, to, da je samo ena noga taka in da te še tako zelo boli... res pojdi raje k dežurnemu.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otečenost noge
9.4.2007 13:46:39   
Anonimen
Joj, samo ne bi rada v bolnici ostala zaradi tega, ker zadnjič ko sem mela neke krče, mi čisto nič niso pomagali s tem, da sem ostala tam, sem šla k mojemu ginekologu in je rekel da v prihodnje naj pridem kar k njemu..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otečenost noge
9.4.2007 13:55:27   
Anonimen
Poišči malo na MON-u, če je Pušenjak že na kak tak primer kdaj odgovarjal in kaj je svetoval.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otečenost noge
9.4.2007 13:58:16   
Anonimen
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=forum&forum=ZN&temaid=21260

Tukaj je lahko eden od vzrokov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otečenost noge
9.4.2007 14:05:02   
Anonimen
Punce hvala, sploh tebi Dalija user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?