|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje dojenčkov-kako se organizirat?
1.4.2007 11:42:42   
ELA06
Dan.

Z našo plavanjem začneva v sredo, ko bi stara glih 4m...zanimam me pa čist kako se najbolj organizirat, da bo vse potekalo kot po maslu. Npr. ste imele za otročka kopalni plašček, otroka ste po kopanju umile, stuširale tam ali doma....najbrž doma, a ne,...najbrž so po plavanju lačni, žejni,...
Prosim za kak koristen nasvet, na kaj naj bom pozorna!?

Hvala

_____________________________

http://ela1.moj-album.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.4.2007 13:35:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ELA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavanje dojenčkov-kako se organizirat?
1.4.2007 15:14:28   
Maxica
Jaz imam tudi kopalni plašček. Stuširat se greva vedno že tam, samo z vodo, doma ga pa potem še namilim, pa okopam. Sicer se še dojiva, mu pa vedno vzamem še flaško čaja s sabo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavanje dojenčkov-kako se organizirat?
2.4.2007 7:03:49   
Nixxon
Koliko stanejo tejle plavalni tečaji?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plavanje dojenčkov-kako se organizirat?
2.4.2007 7:09:56   
Anonimen
tečaji so mal čez 20 jurjov bivših za 10x

no ko smo hodili s tako majhno dojenčici smo se organizirali tako, da sva ponavadi šla oba. en je rihtal sebe - tisti ki je bil v vodi, drugi tamalo. jaz sem imela vedno uno nepremočljivo podlogo za enkratno uporabo s sabo ker je dost lulala če je bla naga. pa kak čaj ja za potem, lačna pa ni bla nikoli tam. po plavanju jo je drugio vzel in zavil v brisačo, odnesel v garderobo in zrihtal, kopal smo se pol šeenkrat doma. v tisti gužvi js nimam vesela.
zdej ko hodmo pa z mal večjo - 10 m recimo, pa ne hodiva oba je pa organizacija še bolj pomembna. obvezno s sabo vzamem čaj da tamala leži pri miru tačas ko se jaz urihtam po kopanju. drugače kam odpuza :) oz izmenično oblačim sebe in njo, ker ni da bi najprej njo nazaj oblekla ker se skuha tam not v vročini. tko da v bistvu najoprej sebe do konca oblečem pol pa njo. tuširava se vsčaih tam včasih pa doma ker pozabim vzet milo :) iso pa nesem s sabo brisačo not do bazena da jo zavijem vanjo ko gre iz vode.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plavanje dojenčkov-kako se organizirat?
2.4.2007 8:03:16   
Nixxon
Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za hčero
mag3

*

Naja (21%)

Neli (20%)

Lina (22%)

Hana (37%)


Število vseh glasov: 463

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!