|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 0:19:02   
mala Zala
Sem bila prehitra z "zimsko vrečo":(. Zato še tole:

počasi se bomo morali prenehat kopat v sobici, saj v banci zganjamo že cele norčije, mahamo z nogicami in rokicami, pljuskamo naokrog, tako, da bosta mami in ati morala potuhtati en nov način, drugače bomo morali kmalu klicati "unga strica za parket rihtat":((. Imamo tuš kabino, ki ni kdove kako razkošnih dimenzij:((:((. Pa me zanima, kako se obnese fliper. Ne razumem namreč, kako lahko na primer umiješ punčko spodaj, če sedi v stolčku:zmeden::zmeden: Pa še to: ali obstaja kakšna varianta, da imaš otroka malo više, da ni treba viset pred kabino sklonjen? Tiste, ki ga uporabljate - ali bi morala stopit med tuširanjem v kabino ali bi jo lahko tuširala kar od zunaj?

Vsekakor se bova počasi prestavili v kopalnico, pa iščem najboljši način, prosim, svetujte...

Hvala in lp:zajcek:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 7:49:58   
janja
Tudi mi uporabljamo fliper. Pikec je namreč zelo živ:sloncek::sloncek::sloncek:, pa se bojim, da bi mi v banji padel. Glede umivanja je pa tako. Jaz ga najprej umijem povsod po telesu, nato pa ga vzamem ven in umijeva še rito. Je že tako navajen, da kar sam da ritko pod vodo. Skratka, mi smo s fliperjem zelo zadovoljni in tudi mali uživa.:):):)
Glede uporabe fliperja v tuš kabini, pa ti žal ne morem svetovati. V vsakem primeru moraš biti pripravljena na lužice vode izven banje ali tuša. Otroci so še preveč živahni. Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

Čau, Janja in :duda:Andraž

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 8:34:48   
Anonimen
:)-ciao mi smo tudi kmalu opustili banjico.Kopali smo ga kar v kuhinji na dveh stolih smo imeli banjico.Pa je začel noret v vodi in vsakokrat so se tla kuhinje spremenila v bazen,pa še vsi,ki smo bili zraven smo bili kar oblečeni skopani:)-:)-:)-Prav tako kot ti nimamo velike kopalnice in tuš kabine.Poskušali smo varnostni obroč pritrditi v tuš kabini,pa je Timi ful protestiral.Na dno smo dale plenico tako da mu ne drsi in sedaj uživa,pljuska po mili volji,le da moja hči telovadi okoli kabine,ker je ozko in mora biti ves čas sklonjena,ne gre drugače.V vseh takih situacijah se je treba pač znajti:)-:)-Prijetno kopanje še naprej!!!:)-:)-

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 13:10:56   
Ezi
Živjo,

tudi mi imamo fliperja in jaz sem zadovoljna z njim, Nejc pa tudi, ko mu napolnim banjo in lahko čofa po vodi :sloncek::sloncek::sloncek:
Prakso pa imamo tako kot jo ima Janja. Najprej ga umijem po telesu in potem še rito. Dostikrat tudi sama splezam v banjo, ker ga tako lažje umijem (ga lahko lepo naslonim nase) Še posebej pride fliper prav, ker lahko malčka vsaj za trenutek spustiš iz rok in ni nevarnosti, da bi se mu kaj zgodilo. Mora pa seveda že sam sedeti.
Po moje, da v tuš kabini tudi ne bi smel biti problem, mogoče še lažje, ker ni visokega roba.


Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 13:46:03   
mala Zala
Punce, hvala za odgovore, bomo skoraj gotovo nabavili:bravo:!

LP:kuza:!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 14:31:36   
Ezi
Nekje sem jih videla v akciji ... ne vem kje ... mogoče Ariel??

Lp, Ezi :racka:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 15:50:12   
ESA
Punce, kdaj ste začele uporabljati fliper?

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 22:17:13   
Blanka77
Tudi mene zanima, kdaj se začne uporabljati fliper. Ko sedi?

LP

Blanka

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Aja, pa še fliper
8.10.2004 23:03:20   
Ezi
Ja, mi smo ga začeli uporabljati, ko je že sam sedel oz. tudi, če ga je kdaj prevagalo, je fliper dovolj ozek, da malega ni odneslo preveč nazaj.
Je bila banjica že majhna in ... poplava velika ... :)-

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Zavarovanje- adriatic ali vzajemna?
Admin

Dodatno zdravstveno zavarovanje- Adriatic ali Vzajemna?

Adriatic (36%)

Vzajemna (39%)

drugo (25%)


Število vseh glasov: 203

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!