|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rokavčki
29.3.2007 11:29:18   
L & L
Bom kar tukaj vprašala, ali obstajajo rokavčki za 2 leti starega otroka?
Mi gremo junija na morje in takrat bo Patrik star 2 leti in ko iščem rokavčke so vsi do sedaj od 3-eh let naprej.
Ali imajo vaši 2 letniki še šlaufke ali rokavčke? In kje dobiti take male rokavčke?
Sej ne da bo nevem kako plavau sam nekaj pa more imeti za varnost, v Frediju mislim da ne bo hoteu biti kakor ga jest poznam.
Hvala za info.
LP.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rokavčki
29.3.2007 11:32:10   
kofetek2010
naša 1. letnica jih uporablja, torej bodo za 2.letnika tud user posted image  

bodi edino pozorna na to, da niso preveliki, torej naj bo tist del, ki pride od pazduhe do komolca ravno prav velik, da bo lahko mulček upogibal rokico user posted image

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rokavčki
29.3.2007 11:36:28   
L & L
Hvala lepa, kje si jih pa kupla al so v bistvu tisti od 3-6 tok mejhni?
Nevednica jest user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rokavčki
29.3.2007 12:30:04   
Pajaca
Naš Pajacek je pri 7m dobil rokavčke, nam je iz šlavfa in čolna v morje skočil, tko da ni blo druge ko z rokavčki v vodo. So pa za manj ko 3-6 let, tisti so bili preveliki. Aja kupljeni v merkatorju ene 2 leti nazaj, tko da sem že mal pozabila kako in kaj.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rokavčki
29.3.2007 12:40:29   
honey
Mi smo lansko leto malemu (1,5 l) kupili rokavče take navadne mislim da od 3-6 let, ki imajo neki ene številke gor, mislim da tako v obliki puzzle št. 1, 2, 3 - ker gre po stopnjah (1- šlaufek, 2 - rokavčki, 3- pa ne vem kaj) in so mu bili povsem prav. Saj jih lahko malo bolj napihneš, pa bo. Prvo leto smo imeli na morju šlaufek tak s hlačkami, ki je bil v uporabi samo 1 teden (žal smo morali potem domov), lansko leto pa ni variante, da bi bil on še v šlaufku, pa smo ga kar z rokavčki poslali v vodo.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rokavčki
29.3.2007 18:50:04   
žiža
helou LL,
naša tavelika je lani (se pravi manj kot dve leti) tud plavala z rokavčki. imamo jih pa od Beme (bema original) Zadaj piše da so za otroke od 11-30kg oz. od 1-6 let. se pa res ne spomnim čist točno kje smo jih kupili. Če imam prav v spominu sva jih enkrat spotoma kupila v tojsu v Celovcu
kam pa greste na dopust?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rokavčki
29.3.2007 21:11:47   
lojzika
NAš je tudi pri ene 14-15 mesecev poskusil rokavčke seveda one od 3 let pa so bile čist fajn mali je bil čist nor, skakal v vodo kot kakšen najstnik, jaz pa cela panična, ko sem ga v bazenu lovila

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rokavčki
30.3.2007 9:49:25   
L & L
Oj Žiža gremo v Tunizijo komej čakam kako ste pa vi ste vredu dej pošlji mi kaj na ZS, mah če ne bom pa kr jest teb pa bo. Lp in uživajte.
Punce hvala vam za vse odgovore.
Čawči

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!