|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 9:52:40   
jasmina
:((Tako, že od sobote imamo ta virus z drisko(na srečo brez bruhanja). Je bila v nedeljo dežurna ena mariborska pediatrinja tu pri nas na Ptuju in je rekla ko smo ji opisali znake, da je to virus, ki razhaja že po mariboru, torej očitno tudi na Ptuju.:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( :((:((
Sem videla malo nazaj, da je druge kraje že tudi obiskal.
Naš Primož ima drisko, je star 7 mesecev in sedaj je na dieti, dobiva HN 25 od milupe, riževo sluz s korenjem, naribana jabolka in banano, ter naša pediatrinja je svetovala v sadje nadrobiti bobipalčke zaradi slanega(izguba elektrolitov), kuham pa mu tudi čaj iz suhih borovnic. Glukoze pa mu naj ne bi devala, ker to pride bolj v poštev pri bruhanju.

Zanima me, kaj ste ve še dajale za jest, koliko tekočine so spili vaši malčki pri dieti za drisko.

Tisti ki pa ste virozo že dali skozi pa me zanima kako dolgo je trajalo, da se je stanje normaliziralo.


jasmina:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 10:03:17   
malika
Joj, kaki pa so znaki, da se ga je prijel razen driske in bruhanja. Tudi vročina?

Upam, da bo Primož čimprej ozdravel.:)

LP:sloncek:

(odgovor članu jasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 10:07:59   
Janeja
Booooogi!
Pri nas u Savinjski doloini je viroza z bruhanjem in drisko trajala "samo" en dan, pol pa še par dni da sta prišla nazaj tudi apetit in energija.

Nam so rekli, da je važno, da otrok veliko pije, ker je drugače nevarnost dehidracije. Kar nekaj revčkov iz Janovega vrtca je zaradi tega pristalo v bolnici. No na srečo pa naš Jan ves čas "tanka" - tudi po 3 litre na dan, tako da ni blo tako hudo.

Držite se in naj vam čim prej mine.

Janeja

(odgovor članu jasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 10:42:39   
jasmina
Primož ni nič bruhal in je tudi dobro razpoložen, pri nas je samo driska, katera pa se je začela v soboto, najprej je bila neka rumena sluz, nato je v nedeljo zjutraj bilo blato normalno, potem pa spet rumena driska, ko smo pa začeli z dieto je blato postalo bolj zelene barve, takšno je še danes. Dobil je tudi neke take mozoljčke, vendar ne dosti po telesu, kateri pa zgledajo tako, kot če bi ga kaj pičilo(na vratu en, dva na hrbtu in en na nogici, pa na palcu)pediatrinja je temu rekla osip.

Vročina lahko nastopi vendar ne višja od 37,5.

Tudi jaz upam na skorajšnjo ozdravitev!!!:zmeden::bravo:

jasmina

(odgovor članu jasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 11:14:42   
tinace
upam da boste čimprej ozdraveli.Mi smo zaeenkrat zdravi moram hitro potrkati,prijeten dan tebi in tvojemu malčku

(odgovor članu jasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 11:35:45   
M&P
Držim pesti, da bo boljše, ker tega virusa:hudicek: nikomur ne privoščim!

Hitro se pozdravite!:sloncek:

(odgovor članu jasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   visrus že v Mariboru in Ptuju
7.10.2004 12:14:11   
Anonimen
:duda:Najprej vsem želim da se čimprej pozdravijo.Strah me je da pride ta virus tudi do nas,saj je Timi še pred kratkim imel drisko,kot posledica cepljenja.Jaz sem mu dajala pržganko,postano banano,riž na vodi,postano jabolko.borovničev ali šipkov čaj oslajen z glukozo,pa veliko bobi palčk čez cel dan jih je glodal saj je pediater rekel da jih lahko poje neomejeno kolikor hoče.Malim bolnikcom ljubčk pa hitro se pocajtajte pozdrav od babi Neve...:duda::duda::duda:

(odgovor članu jasmina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!