|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje ste doma
6.10.2004 7:29:45   
Erdbeere
na vasi, blizu gizda, blizu kmetije, v miru....hrup pa delajo :duda: prov luštn nam je....aja v načrtu pa imamo svojo hiško, ker smo zaenkrat pri moževi stari mami v zgornjem štuku in na svojem ;)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   kje ste doma
6.10.2004 8:13:49   
Pandi
...na hribčku nad Cerkniškim jezerom, pod Slivnico ... v hiši samo naša družinca :love::love::love: ...dokaj novo in mlado ;) naselje

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   kje ste doma
6.10.2004 9:04:00   
MINEJA
Mi smo v zgornjem nadstropju hiše pri moževih starših. Živimo ločeno s svojim vhodom, vendar tudi to ni bilo dovolj za dober odnos z njimi, saj smo v postopku zidanja svoje hiške!
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   kje ste doma
6.10.2004 9:25:32   
anaj
Živimo pri moji babici in dedku. Predmestje Ljubljane. Okoli je zelo mirno in veliko prostora za igro, ko bo čas zanjo.:sloncek:

Anaj:):)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   kje ste doma
6.10.2004 9:37:19   
Lenny
Zaenkrat smo še v bloku, v fazi aktivnega iskanja parcele, na kateri bo enkrat stala naša hiška!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   kje ste doma
6.10.2004 10:57:12   
Sarina
Slovenska Bistrica - mirna lokacija centra (do vsega imamo hvalabogu samo 200 m-vrtec, šola,trgovine, banke; da ne rabiš vedno avta)- sami trije v hiši stari 20 let, ki sta nam jo podarila moja starša - hvala mama in ata:)- (drugo leto jo začnemo obnavljat, tako da bo skor tako da bi gradili:)).LP,Klavdija

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   kje ste doma
6.10.2004 11:10:43   
Mojca20
V Ljubljani, v stolpnici - pritličje v 2 sobnem stanovanju, sami!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   kje ste doma
6.10.2004 12:05:57   
petra + zoja
Mi pa smo doma malo ven iz Maribora, (Brezje) sicer v svoji hiši, ki pa je ob glavni cesti " to nam sicer ne paše".
Urejeno imamo spodnji štok, zgornji pa pride na vrsto, ko bomo imeli pe enega :duda:!!!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   kje ste doma
6.10.2004 12:21:36   
Pupica
Malo oddaljeni od centra, pa vendar le 3 minute peš hoje (do centra namreč), na robu gozda, tako da pozimi gledamo srnce pred hiško, razen kadar naša kužica ne izgubi živcev pa jih napodi.Hiška(upam da kmalu modre barve),skupaj z najboljšo staro mamo(njegovo).

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   kje ste doma
6.10.2004 13:41:11   
M&P
V hiški v vasici pod Stolom....:sloncek:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   kje ste doma
6.10.2004 19:22:21   
Dadi
mtd tole je pa zanimiva debata.
No mi smo doma v mali vasici v hisi stari cca 100 let. Zraven delava novo hisico(zdej mozek ze okna not mece) Upam da se bomo kmalu preselili ker je tale stara hisa mal zoprna zaradi mraza.:(

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   kje ste doma
6.10.2004 21:14:33   
mehurčica
V centru mesta MB, v bloku, v 2,5 sobnem stanovanju. Podnajemniki. Nimam pojma, če bomo kdaj na svojem. V glavnem-lepo nam je in imamo se radi.9nebesa

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   kje ste doma
6.10.2004 22:21:03   
BARBARA R.
Predmestje v pritličju hiše mojih staršev,z mislimi že v svoji montažni hiši 10 km od tu.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!