|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 17:04:34   
frutka_
...poskusila sem po nasvetih ki ste jih pred kratkim obdelale na forumu ampak moje odmrznjeno mleko še vedno ni v redu. :zmeden::zmeden::zmeden:

Odmrznem ga pod toplo vodo, ne mešam ga, pustim stati max. 3 ure...pa ga tamalček noče piti.:duda:
Na mleku se naredi taka gosta rumena smetanca, ampak to je baje v redu. Ko mu ga želim dati za pit ga ne sprejme. Je morda kriva steklenička, Nukovo uporabljam?!

Naj še povem, da tudi čaja ne pije po steklenički, tisto dudo "žveka" nekaj po ustih in potem pusti, da mu vse steče ven pri kotičkih...lump mali!:)

Mleko čez čas postane v steklenički takšno kot gris, sesiri se mislim...ne vem kako naj postopam, da bo pravilno.

LP:racka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 18:40:26   
*maja
Katere Nuk-ove flaške pa uporabljaš? Naš mali tud ni hotel po flaški piti :zmeden: (ravnotako imamo Nuk-ove), pa sem potem našla te nove flaške (NUK), ki imajo podobno dudo Aventovim :bravo:. So ravno tako široke in neprimerno boljše od starih Nuk-ovih flašk. Poskusi mogoče bo pa po teh pil. ;)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 20:36:15   
Anonimen
Frutka, jaz imam podoben problem, moj David tudi noče piti po flaški mojega mleka. Samo z jezičkom odriva dudo... pa je mleko sveže in ne zamrznjeno!:zmeden: Pa tako vesela sem bila, da bom lahko brez skrbi, če grem kam za dlje časa, ker bo ga ati lahko nahranil!

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 20:59:03   
frutka_
*maja uporabljam steklene flaške Nuk, in tiste cuclje rjave barve...Morda bi poskusila z drugimi cuclji.:zmeden:

Skutica ja, jaz sem tudi mislila kako fino bo, ko kam grem :morje:in ga lepo pustim v varstvu pri mamici:love: pa ne gre. Včeraj sva okna barvala pa me je mami dvakrat vmes klicala naj ga pridem podojit, ker noče piti odmrznjenega mleka. Pravi lumpi so ti malčki!
Prideš jutri?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:01:40   
*
Poskusita flaško od hippa...se baje zelo dobro obnese!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:04:51   
frutka_
Hipp ima flaške???:zmeden:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:05:09   
malika
Frutka mogoče pa enostavno noče in ne bo hotel! Pri nas je tako. Po flaši pije samo čaj in sok(začel pri 6,5 mes) kaj drugega pa bog ne daj.Tudi mojega mleka ne, ki je drugače zanj zakon, kaj šele kako drugo ali pa kak čokolino. Uh:(

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:08:25   
frutka_
Prave trmice znajo biti!;)
Bom poskusila nasl. z žličko, morda mu bo to bolj frajersko!

Malika prideš jutri?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:08:49   
Anonimen
Jutri se kje dobite? Bom prišla, če mi boste zaupale lokacijo! :)-:)

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:11:54   
*
Ja jaz imam eno, sem jo dobila..in je kar fina. Skoraj boljša od aventa ali nuka.
Za poskusiti je!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:11:57   
frutka_
Poglej na forum Srečanje in ...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
4.10.2004 21:15:15   
Anonimen
Sem že odpisala!

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pa kaj je s tem odmrzovanjem mleka?
5.10.2004 21:30:42   
Abby
Moje odmrznjeno mleko je pa imelo čuden kovinski okus, pa sem ga raje zavrgla. Potrebovala ga itak nisem, bilo je bolj za rezervo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!