|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 18:36:43   
Teja N
Moram pohvalit mojega pikca. :love:

V vrtcu se mu je pred enim tednom kar naenkrat odprlo. Najbrž se spomnite, kako sem pisala, da ne zdrži več kot 10 minut brez mene in se me kar naprej oklepa.
Pol je paenkrat zdržal kar uro in pol sam, čez par dni pa že tri ure! :bravo: Sploh nisem mogla verjet. Sem šla v vrtec že čez uro in pol, ker sem sklepala, da bo kmalu začel jokat, pa je bilo vse v redu. In pol sem kar uro in pol sedela zunaj v avtu in vsake toliko hodila gledat, kaj počne. Tako sem ga takrat vzela šele po kosilu.
Prejšnji teden pa smo probali še spat, dvakrat sem ga prišla jaz tja uspavat, naslednjič je pa že lepo pri vzgijiteljici zaspal. :bravo: In ko pridem ponj, ni nič več solzic, ful se me razveseli, se smeje in skače, ko me zagleda. Moj zaklad!:love:

Jaz imam pa še en teden dopusta, ga bom zdaj navajala čedalje bolj zgodaj vstat, pol pa služba. Bljak.:(

Lp,
Teja:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 18:44:32   
Janeja
:bravo: Timotej :bravo:
Moj sonček tud zelo uživa u vrtcu :sloncek: in vem, da je to ena skrb manj, ko moraš nazaj u službo. Pa saj se tega tud navadiš - težko ampak se:(

Uživajta še ta zadnji teden.


(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 18:50:45   
ninca
:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 18:52:17   
tinka-pepa
:bravo:
to še nas čaka, v začetku drugega leta gre v jaslice:((

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 19:06:56   
Anonimen
:bravo: Timotej!!!!!!:rozica:

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 21:02:04   
mehurčica
:sloncek::bravo::bravo::bravo:Timotej!!!:bravo::bravo::bravo::sloncek:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 21:07:24   
frutka_
Super, je že našel kakšne prijateljčke in navezal stike?9nebesa

Vedno boljše bo...:angel:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZMAGALI SMO !
3.10.2004 21:17:55   
Urša
Super!!! :bravo::bravo::bravo: Zdej se pa že kr neki časa uvajata, a ne? Pr nas bo ati tist, ki se ga bo oklepala! :)-:)-:)-

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZMAGALI SMO !
4.10.2004 8:41:11   
Erdbeere
bravo TIMOTEJ :bravo::bravo:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZMAGALI SMO !
4.10.2004 11:43:44   
Teja N
Ja, kar cel mesec je trajalo.
Dobro, da sem ga začela uvajat dva tedna pred iztekom porodniške, pa tudi dopusta imam veliko, ker sem v zdravstvu in me ni nič skrbelo, koliko časa bo trajalo.
Prejšnji teden smo imeli pa roditeljski sestanek in je vzgojiteljica rekla, da je Timotej prav šolski primer, kako naj bi se uvajalo in kako tudi otrok reagira. :)
Tako, da sem lahko pomirjena.
Treba si je preprosto vzet toliko časa, kot ga mali pikec rabi. Saj se da uvajat tudi na hitro, samo pol precej več jokajo, tega pa jaz nočem.

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZMAGALI SMO !
4.10.2004 23:35:47   
Ezi
:bravo::bravo::bravo: Bravo, bravo ... me kar pomirijo take besede ...9nebesa

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dobri možje
Admin

Kateri "dobri mož" obišče vašo družino in obdari vaše otroke?

Božiček (20%)

Miklavž (28%)

Dedek Mraz (7%)

dva od naštetih (30%)

vsi trije (13%)

noben (3%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!