|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolo za štiri letnika
14.3.2007 23:42:15   
hondas
Kupujemo kolo za našega fanta in smo se po dilemah z velikostjo (12,14 ali 16 col) odločili za 14 colsko.
Me pa moti, da imajo vsa 14 colska kolesa, ki smo jih gledali bremze samo na balanci.Predvidevam, da je bolj varna nožna zavora za otroke te starosti.Kaj menite?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 0:10:06   
@lina
jaz bi te pa vprašala, kje ste sploh dobili 14 colska kolesa...mi smo vedno našli le 12 in 16 colskauser posted image

(odgovor članu hondas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 2:45:59   
hondas
Trgo avto v Mercator centru v Lj.Šiška

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 12:38:38   
pina-1
mi se z isitm ubadamo. 16 colsko z zvaorami na pedalih so pa imeli sedaj v hoferju. ampak ti hudiči so akcijo iz četrtka prestavili na ponedeljek, po so se pa vmes premislili in jih v prodajo dali že v petek. in valda so imeli samo dva na zalogi in v ponedeljkih o kolesih ne duha ne sluha. - govorim za Hofer v Kopru. ma sem bla besna kot ris.
sedaj smo zopet na začetkuuser posted image

< Sporočilo je popravil pina-1 -- 15.3.2007 12:39:12 >


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu hondas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 13:03:48   
al1*
Naš je star 4,5 in bo letos vozil še 12 colskega. Pri 16 colskem z nogami ne seže do tal in je zanj definitvno prevelik. Verjetno bi bil 14 colski res optimalna rešitev. Po drugi strani pa ni odvisno le od velikosti koles, ampak tudi od velikosti okvirja, zato je najbolje, da otrok kolo sproba, preden ga kupite.
Glede zavore: naši 12 in 16 colski kolesi imata nožno zavoro - tavečje je rogovo in se mi zdi res precej uporabno.


_____________________________

lp


(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 13:09:23   
Anonimen
Ja, 14-colski je super. Naš bo naslednji teden star 5, pa ima letos zdaj končno 16-colskega, ki smo mu ga kupili že pri 3 letih. Me je prodajalec fino našopal, mater. Potem smo mu še isto leto, čez kakšen mesec, kupili še 12-colskega.

Meni osebno se zdi, da je bolje, če so bremze na balanci, ker lahko laže pedala naštima, ko spelje. Pa tudi npr. ko pelje po kakšnem vegavem klancu navzdol, recimo kje po koreninah v gozdu, ima noge lahko dol, če ga slučajno zanese, pa še vseeno lahko bremza zraven. Če ima nožno bremzo, mora noge skozi imeti na pedalih. Pa tudi ko človek cvikne ob kakšni nevarnosti, da avtomatično noge dol, sploh otrok, če je bremza nožna, se tako ne more ustavit.

Vsaj mi imamo tovrstne izkušnje. Prejšnje kolo je imelo bremze na balanci, to pa jo ima na pedalu. Sem lani iskala 14-colskega, ki bi imel bremze na balanci, pa ga nisem našla. Tudi če bi zdaj kupovala 16-colskega, bi hotela takega z bremzami na balanci.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 13:32:53   
mily
Mi imamo 14 colskega in ima premzo na pedalih in sem takiga tudi iskala. Me je zlo motlo, da imajo nekateri premzo samo na ročkah. Dobila sem ga v Hervisu.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 14:02:43   
Anonimen
Aja, hondas, pa še na nekaj morate biti pozorni pri nakupu: kolo mora biti ČIMLAŽJE. Mi smo se fajn nteg... pri prvem, ki je težek kot cent in ga mali ne more obvladat, da o vožnji v klanec sploh ne govorim. Pri teži je velika razlika.

(odgovor članu mily)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolo za štiri letnika
15.3.2007 20:48:07   
hondas
Hvala za nasvete. Mily: A to ste letos kupili? Ker je res 14 colskih bol malo.
Splišni: Pametno in koristno razmišljanje, ampak si ne predstavljam teh malih prstkov, da bi lahko polek drže balance še bremzali?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolo za štiri letnika
16.3.2007 11:49:04   
mily
^^ Kupli smo ga že lansko spomlad user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu hondas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolo za štiri letnika
16.3.2007 21:26:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hondas

Hvala za nasvete. Mily: A to ste letos kupili? Ker je res 14 colskih bol malo.
Splišni: Pametno in koristno razmišljanje, ampak si ne predstavljam teh malih prstkov, da bi lahko polek drže balance še bremzali?


Mora imeti mehke, kvalitetne bremze, potem pa brez problema lahko.

(odgovor članu hondas)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolo za štiri letnika
16.3.2007 21:30:07   
Maxica
 Naš dveinpolletnik ima takega, pa ima bremze tudi na pedalih. Čeprav men gredo na živce, ker naš pobalin pa potem malo goni, na sredi pa kar malo zabremza nazaj, kar tako v tri krasne. Sem že rekla možu, če se pa da to kaj naštelat, da jih ne bi bilo na pedalih.user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil Maxica -- 16.3.2007 21:31:26 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?