|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kolikokrat kopanje???
16.3.2007 20:14:44   
Anonimen
Če ne bi imel blazno trdovratnih temenc, ki grejo dol samo v vodi, bi ga kopala max. 2x na teden. Tko pa ga kopamo na dva dni. Vedno samo v vodi, brez mila. Glavo mu namilim cca. 2x na mesec, ker milo tako suši kožo.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kolikokrat kopanje???
16.3.2007 22:18:38   
Natti
Kopamo se vsak dan, a le 1-2x na teden dodam kopel in glavico šamponirava. Stari smo 9 mesecev.

_____________________________

Jaz sem pa najsrečnejša mamica treh sončkov!!!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kolikokrat kopanje???
17.3.2007 7:33:06   
MALINČICA
Mi ga kopamo vsak drug dan, vmes ga z vato umijem med gubami (vrat, pazduhe...) Ko ga namilim 1x na teden, ga tudi samo po glavi, pazduhe, vrat in stopala, drugje ga nič ne milim.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Natti)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kolikokrat kopanje???
17.3.2007 7:38:59   
Anonimen
Jaz jo po nasvetu potronažne kopam v banjici vsaka dva dni in jo tudi namilim. Po kopanju jo celo namažem z mlekom, tudi po lašišču, da ne izsuši kože.
Vmes pa jo kopam v čebričku, v vodo dam pa samo malo otroškega olja.
Umijem jo pa s kprico vsako jutro, po obrazu, vratu, rokicah in nogicah. Je pa res, da precej poliva, in jo moram tkole umivati.

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kolikokrat kopanje???
17.3.2007 21:41:23   
Slončica
Vsak večer okrog 8.00,kopam jo v čebričku,žajfamo se pa vsaka 2 dni ko si tud čupo umijemo,ker ma tok dolge laske da je drugač ne morem čist počesat ker ma vozličke zadi.Stara je pa 4.5 m,pa ne vem a ji bojo ted laski še šli stran al je že to to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kolikokrat kopanje???
17.3.2007 22:50:42   
Seven*
Oba otroka sem kopala in se vedno kopam 1x na teden, ker se mi veckrat ne da. Umijem pa po potrebi. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kolikokrat kopanje???
18.3.2007 12:00:21   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem se pa kar malo zamislila -> berem tule kako vse žajfate otročke in milite že pri 1 mesecu -> a vete da to ni OK za otroško kožo pa kajpol če je to najbolj fancy milo za umivanje dojenčkov????
Pa kopanje vsaki dan? Jaz ga kopav čebru vsaki drugi dan, pa še to zato, ker tako ljubi vodo in čofotari. Na kraj pameti mi ne pride, da bi ga milila in šamponirala, saj vendar ni umazan, da bi mogla zribat umazanijo iz njega?
Potem pa bereš na forumu alergije, kaj vse imajo otročki....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kolikokrat kopanje???
18.3.2007 14:29:45   
Anonimen
Približno vsak drugi ali tretji dan. Vajda, da se vmes umije.

(odgovor članu sju)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kolikokrat kopanje???
18.3.2007 20:21:18   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jaz sem se pa kar malo zamislila -> berem tule kako vse žajfate otročke in milite že pri 1 mesecu -> a vete da to ni OK za otroško kožo pa kajpol če je to najbolj fancy milo za umivanje dojenčkov????
Pa kopanje vsaki dan? Jaz ga kopav čebru vsaki drugi dan, pa še to zato, ker tako ljubi vodo in čofotari. Na kraj pameti mi ne pride, da bi ga milila in šamponirala, saj vendar ni umazan, da bi mogla zribat umazanijo iz njega?
Potem pa bereš na forumu alergije, kaj vse imajo otročki....user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne ne vedo. Nazalost taksne stvari v materinski soli in patronazne se premalo povdarijo.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
18.3.2007 20:31:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kolikokrat kopanje???
19.3.2007 14:38:06   
TiaSara
Se strinjam z london_paris glede miljenja. Pri nas še pri 10 mesecih samo občasno operemo glavico s šamponom, sicer pa je voda povsem dovolj. In nobenega mazanja z olji ni potrebno, kožica pa "kot od dojenčka"user posted image
No, kopamo se na dva dni, ker v banji res uživa, drugače pa s krpico umijemo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kolikokrat kopanje???
21.3.2007 11:52:46   
*sonchek*
Meni se tudi zdi malo pretirano, da bi ga kopala vsak dan, kaj šele, da bi ga milila in šamponirala... user posted image Meni je tudi patronažna rekla, naj ga kopam vsak dan in 2x tedensko namilim, ampak ga kopam 3x tedensko in 1xtedensko namilim, ga pa vsako jutro z mokro plenico umijem oz. obrišem. Aja, stari smo pa 1 mesec in se mi res ne zdi, da bi mali potreboval kopanje vsak dan... 

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kolikokrat kopanje???
21.3.2007 12:56:32   
krfjolca
Jaz mila sploh ne uporabljam. Kopam ga skoraj vsak dan, bolj zato, ker uživa v vodi in ga lepo umiri in utrudi. Ga pa samo v vodi, zaradi suhe kože dodam par kapljic olja, enkrat tedensko pa v oljni kopeli.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kolikokrat kopanje???
21.3.2007 13:42:25   
Shorty_
se strinjam z london_paris jz jo kopam 2-3x na teden ker se res rada kopa z milom jo 1x na 14 dni 1x na teden pa ji dam par kapljic mandljevega olja v vodo po nasvetu pediatrinje ker imamo suho kožo pa tudi glavice ji ne močim vsakič ko jo kopam. Vsako jutro in večer si z vatko umijeva obraz in rokice (včasih tudi večkrat ker jih skoz slini) enkrat na dan pa tudi ritko umijeva z vodo ponavadi pred spanjem drugače pa ritko z robčki.
Lep prvi pomladni danuser posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kolikokrat kopanje???
22.3.2007 1:46:29   
***pika***
Dokler ne bo po mivki brskala user posted image  se mi zdi 1x do 2x na teden kopanje čisto dovolj.
Itak se vsak dan umijeva s krpico. Stara je pa 5m.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kolikokrat kopanje???
22.3.2007 10:14:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***pika***

Dokler ne bo po mivki brskala user posted image  se mi zdi 1x do 2x na teden kopanje čisto dovolj.



se čist strinjam..čez glavo...

(odgovor članu ***pika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kolikokrat kopanje???
22.3.2007 14:48:31   
Barbs
Kopamo se dvakrat na teden, od tega se enkrat namilimo. Po vsakem kakanju si tudi umijeva ritko ( če je samo polulan, uporabim mokre robčke) .

Umivamo pa se ves čas - star bo 11 mesecev, pa je odkril, kako je fajn v lijaku rokice umivat, pa okrog ust mu je ful fajn, da ga po vsaki jedi pošteno namočim - sicer je že odkril "nagajane" ker vmes moli ven jeziček, da še mal srka vodicouser posted image ...brisanja z robčki ipd. nekak ne prenaša prav dobro.user posted image

Verjamem pa, da zdaj, ko bo bolj vroče, predvsem pa poleti, sploh, ko bo že hodil, ga bo treba verjetno pošteno potunkati v banjico kar vsak dan. Tako da, jaz ti predlagam, da se ravnaš po svojem občutku, ti otroka najbolj poznaš oz. ga vidiš, kako funkcionira , kakšno kožo ima itd. V nobenem primeru pa z milom ne bi pretiravala.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kolikokrat kopanje???
23.3.2007 0:17:09   
frrrr
skoraj vsak dan.. nekje 5x tedensko pa zihr... milimo 1x tedensko, al pa še to ne, 1x na 8-10 dni

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kolikokrat kopanje???
23.3.2007 0:22:13   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: *sonchek*

Meni se tudi zdi malo pretirano, da bi ga kopala vsak dan, kaj šele, da bi ga milila in šamponirala... user posted image Meni je tudi patronažna rekla, naj ga kopam vsak dan in 2x tedensko namilim, ampak ga kopam 3x tedensko in 1xtedensko namilim, ga pa vsako jutro z mokro plenico umijem oz. obrišem. Aja, stari smo pa 1 mesec in se mi res ne zdi, da bi mali potreboval kopanje vsak dan... 
mislim, da patronažne svetujejo vsak dan zato, da se otroček pomiri, ima neko rutino...
nam je kopanje res pomagalo v času kolik... čez dan je bilo noro, ponoči pa smo normalno spali - očitno je topla voda pomagala in pomirila razdražen želodček
se mi pa zdi miljenje 2x tedensko absolutno preveč, ker je koža nežna, mila pa agresivna zadevca za nežno kožo

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kolikokrat kopanje???
23.3.2007 0:26:07   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

Vsak večer okrog 8.00,kopam jo v čebričku,žajfamo se pa vsaka 2 dni ko si tud čupo umijemo,ker ma tok dolge laske da je drugač ne morem čist počesat ker ma vozličke zadi.Stara je pa 4.5 m,pa ne vem a ji bojo ted laski še šli stran al je že to to?
laski bodo šli stran... miljenje pa lahk po moje mau omejite, ker res ni potrebe po tem - ne umaže se, ne poti se...

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kolikokrat kopanje???
23.3.2007 11:27:44   
la-na
Naš je star 3 mesece in se že kar nekaj časa kopamo vsak dan, namilimo ga pa 2x na teden.  Je pa to bolj zaradi rutine. Ob 7h zvečer kopanje, potem oblačenje v pižamico,  hranjenje, potem uspavanka ali pravljica in v posteljico, dokler je še buden, da sam zaspi.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




spanje
tailor

ob kateri uri hodijo vaši otroci spat?

ob 19h (15%)

ob 20h (42%)

ob 21h (29%)

0b 22h (8%)

ob 23h (3%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 453

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!