|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
30.9.2004 21:13:35   
Anonimen
Že od ponedeljka dalje imam občutek, da so moje prsi tako prazne, tudi zjutraj. Prej sem jih ves čas imela takšne kot kamne, zdaj pa so mehke in mlahave. Včasih je imel moj otrok probleme, kako zagrabiti tako polno dojko, danes pa je že drugič zahteval še drugo dojko, kar je prej nikoli ni.

Po moje se sicer naje, ker še zmeraj poliva, ampak veliko manj, kot je še prejšnji teden. Pila sem pivo (Uni - blek!!!!), radensko (ne pomaga, čeprav je še kakšna dva tedna nazaj...), pila navadno mleko, čaj za dojenje, jedla sem kislo mleko... pa ni nič bolje.

Mleko mi tudi pri tistem značilnem ščemenju ob dojenju ne izteka več iz druge dojke. Kaj to pomeni? Se je še kateri to dogajalo? Ali gre spet za poskok rasti - po čem naj to vem?

Res ne bi rada izgubila mleka, zato me zelo skrbi...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
30.9.2004 22:39:54   
Nina Nana
Nič se ne boj, tudi meni se je to dogajalo, pa pri šestih m. še vedno polno dojim.
Pila sem pivo, jedla juhice, kompote ... skratka oprijela sem se vseh zasilnih izhodov in je pomagalo. Kakšen dan sem pogosteje pristavljala :roza:, pa je zopet bilo več mleka.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
30.9.2004 23:06:10   
Nina Nana
Ne vem kdaj to ni več polno dojenje, verjetno takrat, ko dodajaš še drugo-gosto hrano. Mi bomo šele sedaj začeli s kašicami ... Naša pediatrinja nam je tako "zabičala" in ker imam dovolj mleka, mi to kar ustreza.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
30.9.2004 23:32:42   
BARBARA R.
Meni se je to zgodilo nekje v začetku tretjega meseca.Imela sem samo desno dojko bolj ovelo.Večkrat in vstrajno dojiti je nekakšen recept.Naj bo čimbolj lačna,da bo bolj vlekla.Uspešno dojenje še naprej!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
1.10.2004 6:30:35   
Jančika_
Evo, pa je ena vparašala namesto mene:). Se je tudi meni začelo to dogajat. Potem več pijem, pa mali malo večkrat vleče...pa se zrihta. Ampak tak kot mi je prej šlo na jetra, da sem imela čisto trde joške, me zdaj malo skrbi, ker so mehke. No, vidim, da to še nič ne pomeni in sem trdno odločena polno dojiti do konca šestega meseca, če bo le dovolj mleka.

Nina Nana, katero pediatrinjo pa imate? Midva z Joejem sva na prvi posvetovalnici imela dr. Gobovo in nama je bila obema tako všeč, da sva jo kar izbrala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
1.10.2004 19:14:46   
Nina Nana
Naša pedatrinja je dr. Justinek-ova in je res super:bravo::bravo:. V posvetovalnici pa je Dolničarjeva.
Mi smo v Žalcu.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
5.10.2004 22:08:34   
Abby
Tisto s pirom je bedarija. Jaz ga nisem poskusila niti kapljice, pa sem imela mleka na litre. Pij OGROMNO tekočine, ki ti je všeč (sok, Hippov instant čaj za dojenje je dober...), jej dovolj, počivaj kolikor moreš in se poskusi čimmanj sekirati. Najvažnejše je pa, da otroka čim pogosteje pristavljaš. Sicer pa se te stvari spreminjajo, kak dan ga je več, kak dan manj. Mleka se ne more izgubiti kar tako, glavo pokonci!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
6.10.2004 11:41:03   
Anonimen
Hvala, je že bolje. Mleka je res dovolj! Verjetno je bila le prehodna kriza ali pa poskok v rasti, ker vidim, da je res mali zrastel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali mi bo zmanjkalo mleka?
6.10.2004 19:20:51   
Abby
Super. :bravo: :bravo: :bravo:
Kar veselo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Skupni dopust
polma

Stari starši hočejo z vami na dopust. Vi si mislite:

jupi, zastonj varstvo! (13%)

prav, fajn se razumemo, zakaj ne? (30%)

nisem za, ampak jih nočem prizadet , torej ja (11%)

oh, trpljenje, ne pa dopust (6%)

ni šans, to je naš dopust (40%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!