|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 21:15:26   
pika8
:ups:Moj ta starejši otrok,(9 let ima),je postal zadnje čase zelo potabljiv.V šoli pozablja jakne,pulovre(zadnjič sem ga poslala nazaj v šolo pa je domov prinesel kar 3 pulovre in srajco),pozablja zvezke... skratka pravi pozabljivec.Se včasih pohecam,da bi še glavo pozabil nekje,če se mu ne bi zraven držala.:(:ups:Malo ima zelo rad.Sem mislila ,da je mogoče ljubosumen na ta malo,ampak vidim,da jo obožuje.:sloncek::duda::sloncek:Tudi zanj si vzamem,ekstra čas.Vidim pa,da imajo tudi nekateri drugi starši podobne težave.Upam ,da je to samo prehodno.Ne vem,kak se lotiti tega problema.:zmeden::ups::(:)-Je pa drugače namazan z vsemi žavbami in mi narsikaj ušpiči.:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 21:24:06   
Nina Nana
Mogoče je pa zaljubljen in je v 9nebesa!

Lp

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 21:26:04   
pika8
Mogoče pa res,ker teka okrog ko kura brez glave:love::rozica::love:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 22:03:48   
Anonimen
Pika, mogoče bi te potolažila gora oblačil, ki se zbira v naši šoli... in pisal, pa radirk, pa zvezkov, pa šolčkov...In največji pozabljivci so prav 8 in 9 letniki. Včasih mi je bilo prav smešno, ko sem gledala mamice, ki se jezijo na otroke, češ kje imajo glavo, ker vse pozabljajo. :)-:)-:)- Danes verjetno tudi meni več ne bi bilo, ko pa si kar predstavljam mojega škrata v obdobju pozabljivosti, ki me čaka. Žal je pač tako, da komaj čakajo na konec pouka, potem je pa tako veselje, da oblačila več niso pomembna. :( Brez skrbi, minilo bo! Ti ga še kar večkrat pošlji nazaj v šolo po stvari, ker mu bo kmalu postalo nerodno in bo začel malo bolj misliti na njih!:sloncek:




(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 22:04:53   
Anonimen
Pardon, šilčkov in ne šolčkov... :zmeden:8):)

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 22:49:29   
m0jc4
Mislim, da ima preveč pomembnejših stvari v glavi in se ne utegne ukvarjat s pulovrom, še posebej, če je zunaj toplo in ga ne potrebuje!
Mislim, da smo bili vsi taki. Moja sestra (mlajša), je prišla enkrat domov brez torbe :)-:)-:)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 22:57:33   
ZARA
ja no taki so...moja necakinja je sla na trening (smucanje) pazi to ... brez bunde... :)- za norce!!!


(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 22:57:51   
pika8
:)-Hvala bogu,torbe pa še ni pozabil v šoli,je pa šel že v šolo brez torbe,pa se je potem le spommil,da jo bo še mogoče rabil.:ups:Si pa dajo res dela tile mulčki,da pozabljajo vse mogoče.:bravo:;)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ne vem kak naprej?
29.9.2004 23:01:12   
pika8
:)-Kar se pa bund tiče ,pri verouku,sem po koncu šolskega leta našla kar dve in to ko je šel k obhajilu.:)-:sloncek:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ne vem kak naprej?
30.9.2004 8:59:42   
mehurčica
:ups::ups::ups:Hm....da ne bi govorili o moji pozabljivosti v osnovni šoli...:ups::ups::ups:....pa ne samo v šoli...:ups::ups::ups:
Npr.:brez torbe v šolo-zato sem večkrat imela trening na dolge proge že zjutraj:)-, s kolesom v šolo, domov pa peš!:)-:)-, brez potnega lista v A na smučarski trening(sem šla brez tja in nazaj!!!:)-) in še in še bi lahko naštevala.:)-:ups::)-

:)-:sloncek::)-:sloncek::)-

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ne vem kak naprej?
30.9.2004 10:00:38   
pika8
:bravo:Potem selahko kar sprijaznim,da je ta pozabljivost prehodnega značaja.:ups:Upam vsaj.:sloncek::)-

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
30.9.2004 11:22:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ne vem kak naprej?
30.9.2004 11:49:43   
Anonimen
Veš, Pika, ko sem bila jaz stara 9 let, sem enkrat zvečer (šolo smo imeli popoldne) hotela narediti nalogo, pa nisem našla torbe. Celo stanovanje smo priskali, torbe pa nikjer. Pa mi je oče omenil, kaj če sem jo pozabila v šoli?! Tako sem se kregala, da to pa ne, da se danes točno spomnim. Pa me je le prepričal, da sva šla že potemi v šolo pogledat, pa je bila res tam, v garderobi na omarici, kjer smo se obuvali... Ampak pozabljivost me še do danes ni povsem minila. Taki pač smo. Hočem reči, da tudi če ni prehodnega značaja, ni tako hudo. Taki ljudje rabijo le malo več reda. To ga navadi, če se da.
Sicer pa, če prej ni bil pozabljiv, pač pa je sedaj kar naenkrat postal, potem najbrž to ni v njegovi naravi. Verjetni je res kakšen psihološki vzrok in glede na to, da sta, kot kaže, v zelo dobrih odnosih, bosta gotovo kmalu ugotovila, kaj ga tare...

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?