|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja ljubezen......
29.9.2004 9:03:41   
Anonimen
:)-:)-Moj vnuček moje sonce(upam da ne pretiravam)točno ve koga pokliče prva je seveda bila mama,sedaj sva na vrsti midva z možem.Mene kliče baba::ups::ups:ups:(babi) nonota pa bobo:)-:)-:ups:smešno ampak kako je človek srečen ob vsakem takem malem napredku pri otročku:)-:)-:)-:)-:)-Pozdravčke.......:sloncek:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moja ljubezen......
29.9.2004 9:13:27   
Janeja
:bravo::bravo::bravo:
Tud naša babi je bila kar nekaj časa baba, pa je bla vseeno v 9nebesa ko jo je Jan poklical:)-
Mi pa seveda tud vsi veseli :sloncek::sloncek::sloncek:

Pozdravček, pa eno :rozica: za babe :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moja ljubezen......
29.9.2004 9:25:04   
Alexandra
Jaz sem ful srečna; kar rastem, ko se mali dere po stanovanju ata ata ata. Ko bo pa prvič rekel mama, bom pa itak dol padla. :)- :)-

Tako da približno vem, kako babi Neva kar raste od veselja in ponosa, ko ji vnuček reče baba.

L.P., :sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moja ljubezen......
29.9.2004 9:27:38   
malika
Pri mojem 8,5 mesečniku pa je že vse na sporedu baba, ata, deda, teta samo mama ne.Ampak vedno vsi skačemo od veselja, ko kaj reče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moja ljubezen......
29.9.2004 9:55:25   
Teni_
Teja je tudi začela z ata, tata, potem baba, samo mama ne. No, zadnjič pa ji je le uspelo in je rekla MAMA. In seveda, jaz zrastla do stropa.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moja ljubezen......
29.9.2004 10:06:01   
*
Nejc pa nekako še ne govori..razen ajajajjjjj..pa ne ne ne...
To je to...sicer pa karkoli se sliši iz njegovih lepih ustec, mi srček poskoči in dan je lepši za 10000x in še več.
Sam da je moj in ob meni...to je več kot sem pričakovala in upala od življenja. Taka sreča...joj..ne da se opisati!:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moja ljubezen......
29.9.2004 10:26:52   
Anonimen
Tibor pa toliko časa ni mogel reči mami, da me je začel klicati kar po imenu in me še danes, ko je star dve leti in pol. Vsi okoli mene mu govorijo o "mamici", sama sebi rečem "mami", samo on vztraja pri svojem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moja ljubezen......
29.9.2004 11:05:22   
Pupica
Ooooo9nebesavem da si ponosna na to.

Jaz sem pa zadnjič rekla kolegici, ki je bila na obisku:"A veš da Tia že zna rečt mama????"
No in seveda je skor uči zgubla, čist je bla v šoku, pa pravi:"A res???" pa se začnem jaz smejat in ji rečem:"Ne, še!Sem se sam hecala...":)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

No Tia je bla stara šele4 tedne, bi blo res mal hudo9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moja ljubezen......
29.9.2004 12:32:26   
dory
Ma kolk je zlati tale vas timi :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Moja ljubezen......
29.9.2004 12:51:44   
Donja
Jaz sem tudi zrastla za en meter, ko je moj mišek rekel mama. Zdaj pa že pove kaj takega, da sem šokirana. Je zadnjič gledal eno živalsko oddajo in so se osli parili, pa mi reče: "To pa delata zato, da bota dobila mladička." Sem bila v šoku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Moja ljubezen......
29.9.2004 22:21:47   
m0jc4
Mi še bomo seveda morali počakat na prve besedice.......
Sem vedno govorila, da bo fajn če se bo najprej naučila ata, da bo njega klicala ;), zdaj pa ji skoz ko sva sami ponavljam mama (v upanju, da se bo kaj primlo :)-). Res že komaj čakam.

Pozdravčke!
:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?