|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veselje
28.9.2004 18:39:38   
Vera*
:sloncek:danes sva imela z mojim malim Rokom kontrolo v bolnici za njegovo alergijo na hrano.In testi so bili vsi negativni.V ambulanti so mi kar solze pritekle iz oči.Tako sem vesela za mojga mišeka:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   veselje
28.9.2004 18:45:40   
TIMMI
:bravo::bravo::bravo:
Tudi jaz imam Roka pa so sumli da ima epilepsijo so mu dali zdravila,glej prejšnji teden pa dobimo izvide si misliš kakšno veselje razen nekaj na nosku mu ni nič.Verjetno imajo Rokci srečo.
:metulj:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   veselje
28.9.2004 18:49:00   
Vera*
:bravo::sloncek:super.A ni lepo ko so izvidi tako lepi. ko bi le vsi imeli takšno srečo kot najina rokeca

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   veselje
28.9.2004 18:51:45   
Vera*
:bravo::bravo::bravo:ggfgffh.lčlkghdfsxcn.-lkoiuhjfyx< m mhgv khfxscdn,lččigf to pa je napisal moj sonček

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   veselje
28.9.2004 19:15:05   
ZARA
Vera :)-:)-:)-:)-:)- ze obvlada....

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   veselje
28.9.2004 19:36:28   
Vera*
veš pravijo da se sedaj otroci rodijo že z fakulteto.Saj to se pri mojem Roku vidi kajne?ha ha:ups:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   veselje
28.9.2004 19:43:05   
ninca
juhuuuuuuuu :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: sam da je OK!!! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   veselje
28.9.2004 21:17:39   
Janeja
:bravo::bravo::bravo:
Si živo predstavljam tvoje veselje. Ko sem jaz zvedla, da Jan nima več alergij sem se tolk prjokala :(( - od sreče seveda - u čakalnico, da so vsi najprej misli, da se mu je še poslabšal.;)

:sloncek::sloncek::sloncek: za naše sončke in :bravo: za naju, ker sva se rešle ene hude skrbi.

lp Janeja :rozica:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   veselje
28.9.2004 21:21:20   
mehurčica
:bravo::bravo::bravo: Superca!!!:sloncek::sloncek::sloncek:

Bravo Rok, kako ti gre lepo tuj jezik! Moj:duda: je tudi znal to napisat, zdaj pa že govori kitajsko.hehehe:)-:)-

:miska::rozica:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?