|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bepanthen!
3.3.2007 19:40:30   
kamy
Ob močnem unetju bradavic sem kupila nastavke za dojenje pa si sedaj mažem z bepanthenom in me zanima, če je potrebno izpirati kremo, glede na to, da uporabljam nastavke?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bepanthen!
3.3.2007 19:44:19   
mala
pomoje ne-tudi če dojiš brez nastavkov ti je ni treba spirat

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bepanthen!
3.3.2007 19:51:22   
Marogica
Kolikor vem, je treba vsako kremo umiti, saj tudi skozi nastavek lahko pride malo kreme zraven v usta otroku. Drugače pa si preberi, kakj vse Bepanthen vsebuje in če je "užiten". Takšne stvari ponavadi pišejo v navodilu za uporabo.

Kolikor vem, je samo lanolin "užiten".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bepanthen!
3.3.2007 20:00:32   
Angellina
Bepanthen je treba umit dol iz joške user posted image .  Verjemi, sem vprašala, edino lanolina ni treba spirat. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bepanthen!
3.3.2007 20:21:51   
Lunc_a
Ja,bepanthen je treba dol dati,ker s ene vpije vse.Lanolin od multi mam ni treba

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bepanthen!
3.3.2007 22:02:50   
Miška76
Ne, če imaš nastavke, kreme ni potrebno spirati.To so povedale sestre v porodnišnici in jaz sem se po tem nasvetu tudi ravnala.Imela pa sem tudi to kremo Bepanthene, zaradi ragad, in jo moram zelo pohvaliti, stanje se mi je normaliziralo po dobrem mesecu.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.3.2007 22:19:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bepanthen!
3.3.2007 23:04:54   
Pilar
Tudi meni je bilo rečeno, da je treba prsa po tej kremi, umiti.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bepanthen!
4.3.2007 5:46:29   
Anonimen
Meni je bilo povedano, da je treba Bepanthen obvezno umiti dol pred dojenjem. Samo ne vem pa, kako je pri nastavkih.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bepanthen!
4.3.2007 8:18:32   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

Meni je patronažna rekla, da roza bepanhten ni potrebno izpirat.

user posted image


Če pa pogledaš navodila za uporabo od Aventove kreme za bradavice ali DMove Mama za bradavice, pravtako piše, da ni potrebno izpirati.





Meni sta rekli paronažna in pediatrinja isto. Kaj pa ko otroka namažeš po obrazu, pregibih z Bepanthenom, potem pa liže. Isto malo te kreme poje.

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bepanthen!
4.3.2007 9:08:25   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1
Kaj pa ko otroka namažeš po obrazu, pregibih z Bepanthenom, potem pa liže. Isto malo te kreme poje.


To tudi meni ni bilo čisto jasno, ker so v porodnišnici rekli, da samo lanolina ni potrebno sprat, ostalo pa vse.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bepanthen!
4.3.2007 11:54:23   
sju
meni so v porodnišnici sestre rekle da ga ni potrebno izpirati (roza bepanten sveda) in da se lahko kar na debelo namažem


(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bepanthen!
4.3.2007 13:08:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Kaj pa ko otroka namažeš po obrazu, pregibih z Bepanthenom, potem pa liže. Isto malo te kreme poje.

Jaz nikoli nisem namazala otroka tako, da bi lahko pojedel kaj kreme.

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bepanthen!
4.3.2007 15:59:33   
atteya
Nam so pa v šoli za starše rekli, da edino Bepanthena ni treba izpirati in ga nikoli nisem, pa je vse OK z malim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bepanthen!
4.3.2007 18:57:41   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Kaj pa ko otroka namažeš po obrazu, pregibih z Bepanthenom, potem pa liže. Isto malo te kreme poje.

Jaz nikoli nisem namazala otroka tako, da bi lahko pojedel kaj kreme.


No, če namažem zapestje (ima suho kožo) in si potem tišči rokico v usta, mislim, da poliže tudi nekaj kreme.

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bepanthen!
4.3.2007 19:35:56   
ZALA ADL
Meni so tudi v porodnišnici rekli, da je ni treba izpirat in je tudi nisem. So me pa tudi opozorili, da je ni treba preveč na debelo mazat, ker pol nima takšnega učinka.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bepanthen!
4.3.2007 19:37:07   
Strawberrie Cherrie
BioMam lanolin je super za bradavice, čist naravna zadeva, pa še izpirat je ni potrebno. Kaj pa vem, že glede na to, da vsebuje cink za celjenje, bi jaz raje Bepanthen izpirala. Ne poznam pa točnih sestavin kreme, tako da težko rečem.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bepanthen!
4.3.2007 19:55:15   
miska2004
Jaz Bepanthena ne izpiram... so moje cimre v porodnišnici tako počele, pa so imele že 2. oz. 3 otroka, potem sem pa še jaz. Sestre pa niso nič omenjale, a je treba izpirat ali neuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bepanthen!
4.3.2007 21:59:22   
skokica01
V LJ porodnišnici so mi rekli, da Bepanthen mazila ni potrebno spirat.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.





slutnja

ste se znebile strij po porodu?s cim

jih nisem dobila (34%)

imela sem jih ze imela tudi pred porodom (14%)

da (3%)

ne (28%)

ne,se ne obremenjujem (21%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!