|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere cuclje
27.9.2004 21:31:20   
malika
Katere cuclje uporabljate za kašice po flaši? A se dobijo taki s večjo luknjo, ali jih same luknjate(za npr čokolešnik)?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Katere cuclje
27.9.2004 21:33:35   
mehurčica
Jaz imam Nukovo flaško in sem kupila cucelj za gosto hrano. Ampak David ni navdušen nad pitjem goste hrane. Jo raje kar po žlički papca.
Za Aventove pa ne vem kako je.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Katere cuclje
27.9.2004 21:46:50   
Teni_
Mi imamo Avetn, pa tudi dobiš posebej za gosto hrano, oz. tako, ki ima 3 načine, odvisno kako obrneš flaško.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Katere cuclje
27.9.2004 21:52:35   
Sonka
Tudi mi imamo Aventovo na tri pretoke. Se super obnese.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Katere cuclje
28.9.2004 7:10:26   
dory
Zadnjic sem vidla aventovo...za +6m...pomoje je ta za gosto hrano...mi imamo zaenkrat se tisto na tri pretoke...pa je kr uredu... :)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Katere cuclje
28.9.2004 9:01:40   
*maja
Mi imamo Nukovo in sicer cucelj L (large) luknjico.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?