|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hranjenje ponoči
27.9.2004 14:45:11   
ESA
Naš malček je star 4 mesece in pol. Hraniva se podnevi in ponoči na 3 - 3,5 ur. Mleka imam dovolj, ampak mu že malo dodajam gosto hrano. Zanima me, kako vam je uspelo, da vam otroci noč prespijo brez hrane? Jaz mu dam ob 18.uri mlečno kašico, kasneje pa se dojima ob: 8.uri, 11.uri, ob 2.uri potem pa ob 4.uri in ob 6 uri zjutraj. Kaj svetujete?
Da ne boste narobe razumele, tak ritem si malček sam določi.

ČAO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hranjenje ponoči
27.9.2004 14:48:49   
malika
Meni še ni.
Star je 8mesecev, pa še vedno pridno papca na 2 uri.:(:zmeden:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hranjenje ponoči
27.9.2004 15:43:58   
Taša
Moja ta druga je stara še ne 3 mesece, pa že skoraj dva meseca ponoči ne je. Zadnji obrok je okrog 21.30. Jo dojim, je pa sama nehala, nisem imela nobenih posebnih ukrepov. Že v bolnici je spala nekje od 22-4 potem pa je doma še samo podaljševala. Zdaj spi že do 7. No vem da skoz ne bo tako lepo, a upam le.
Tudi ta prva je hitro začela spati celo noč.Nekje med 3-4 mesecem. Kaj pa vem. Imam pač srečo !

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hranjenje ponoči
27.9.2004 15:44:10   
tesa
Težko ga je navaditi na to, ponavadi moraš imeti srečo, da se sam navadi pustiti kakšen obrok ali celo prespati celo noč.
Moj je star dva meseca in je že kar priden. Spusti mi že več kot en obrok. Zvečer ga po kopanju dam spat ob 20.00 in se prvič zbudi okrog 2.00:sloncek::sloncek:
Težko je svetovati, ker je vsak otrok drugačen.
Moje hčere mi do enega leta niso prespale noči in jedle na tri ure.
Želim ti, da bo tvoj malček kmalu prespal vsaj kakšen obrok.
lp

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hranjenje ponoči
27.9.2004 15:48:23   
Shila

...še ena, katera svojo 9,5m hčerkico ponoči še vedno doji. Pa se niti ne obremenjujem s tem (lepo pojeva pa greva nazaj spančkat).

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hranjenje ponoči
27.9.2004 19:55:47   
puncica
Tud pr nas je urnik tak kot pri vas pa smo stari skoraj štiri mesece, tako da ne vem kaj ti predlagat,:zmeden:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hranjenje ponoči
27.9.2004 20:20:33   
petrapz
Naš je star 5 in pol pa se ponoči dojiva na 3 včasih celo na 2 uri. Sem mu že začela dajat gosto hrano. Za kosilo zelenjavo s krompirjem in zvečer ob 7.30 rižolino ali frutolino, čez eno uro pa še mleko pa še vedno ne spi. Zaspi okrog 9 pa se prvič zbudi ob 0.00 potem okrog 3 in okrog 6. Včasih sem ga podojila še preden sem šla spat pa sem nehala, ker sem mislila, da mu jaz podiram ritem in ga jaz silim, da bi jedel na tri ure.
Prebrala sem celo knjigo ne vem točnega naslova nekaj kot je Z ...v sladko spanje pa nisem našla kakih pravih napotkov, saj pri nas nimamo težav s spanjem čez dan ali z uspavanjem, ker kadar je cmerav ga položim v posteljico in se kmalu sam uspava. Ponoči pa nam ne preostane drugega kot, da čakamo in bo tudi to prešlo.
Petra

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hranjenje ponoči
27.9.2004 21:24:12   
m0jc4
HI,
naša tudi prespi noč (do 6-7). Le prvih 14 dni sva se dojili ponoči. Se pa zgodi, da se kak dan v tednu zbudi ob 3h in malo popapca in že zaspi. Vendar je to res izjema, ker se zbudi ko jo mučijo krči.
Sem opazila, da ni porebno, da je zvečer bolj obilen obrok. Včasih nazadnje je ob 20ih in potem noče več. Dopoldan pa poje za dva.
Očitno so otroci že na svet prinesli nek ritem.

Lp, Mojca

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hranjenje ponoči
27.9.2004 22:13:44   
M&P
Če imate take težave z zbujanjem ponoči, si preberite knjigo Elizabeth Pentley- OTROŠKO SPANJE-Brez joka v sanje!

Super knjiga!!!:sloncek:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hranjenje ponoči
27.9.2004 23:28:28   
Ezi
Nejc se lepo zgleduje po Malikinem sončku:)-:)-:)- na dve urici ... ja, knjigico bomo pa tudi brali;)

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   hranjenje ponoči
28.9.2004 9:05:37   
mehurčica
Mi se zbujamo vedno pogosteje.:zmeden::zmeden::zmeden: Ali pa na 1-2uri, razen prvi obrok je čez tri ure.

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   hranjenje ponoči
28.9.2004 10:08:51   
petrapz
To knjigo sem prebrala celo in se strinjam dobra knjiga ampak jaz si s temi metodami nisem nič pomagala.
Lep pozdrav Petra

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   hranjenje ponoči
28.9.2004 10:10:35   
petrapz
Mislim knjigo Otroško spanje - brez joka v sanje

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   hranjenje ponoči
28.9.2004 12:41:39   
ESA
Hvala za vaše odgovore in mnenja. Ne obremenjujem se s tem, da se ponoči hraniva, ampak v posvetovalnici mi vedno rečejo, da bi že zdavnaj moral prespati noč, pa tudi na spletu sem zgleda vedno naletela na takšne malčke, ki prespijo noč.
Hvala bogu, da potem ko se podojiva, zaspi takoj nazaj.

Želim vam veliko lepih uric z vašimi malčki!

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?