|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je to že vročina?
28.2.2007 17:33:02   
anckabancka
Naš malček je star 2 meseca. Par dni mi zelo slabo je - se dojiva in teče mu iz noska. Zdajle sem mu merila temperaturo in je pokazalo 37,9. Menda je pri tako majhnih malo višja normalna telesna temeratura. Verjetno je zakuhaluser posted image

Ali ga je potrebno peljati k pediatru, ali lahko počakam do jutri? Zdajle ne dela naša pediatrinja. S čim naj mu zbijam temperaturo, če bo potrebno? Saj za tavelikega imam svečke paracetamol in sirup panadol. Samo na panadolu piše od 3 mesecev dalje, paracetamol pa enako. Me kar skrbi, glede na to da je še tako majčken...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je to že vročina?
28.2.2007 17:35:46   
Maxica
Kje si mu izmerila temperaturo? Sicer je vročina pri user posted image  38,5. Malo še počakaj, potem mu pa lahko daš svečko, saj na škatlici piše, kakšen odmerek se da tako majhni pikici. Sicer pa ni vročina sama po sebi nič hudega, telo se s tem samo brani. Od 38,5 pa lahko zbivaš, kot že rečeno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je to že vročina?
28.2.2007 18:19:15   
Anonimen
Če si mu jo merila v ritki moraš 0,5 stopinje odbiti in ima potem 37,4, kar je pa v redu. Kot je že napisla Maxica vročina se začne zbijati pri 38,5 torej v ritki 39 stopinj.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je to že vročina?
28.2.2007 18:26:32   
nuala
Jaz bi na tvojem mestu preverila, če otroku ni morda vroče.
Če ima na sebi več slojev oblačil, bi mu vrhnjega slekla.
Po 30 min bi še enkrat preverila temperaturo in če ni padla, temperaturo v sobi znižala za cca 2 do 3 stopinje ( npr. odpreš okno in zapreš radiator, vendar otroka takrat raje odnesi v kak drug prostor ).
Če to ne pomaga, ga lahko še okopaš v mlačni vodi, oblečeš v 1 sloj bombažnih oblačil in paziš, da temperatura v sobi ni previsoka.
In če jutri ne bo bolje, pokliči pediatra. Jaz takemu malemu ne bi dajala ničesar brez posvetovanja z zdravnikom; če bi vročina ponoči zelo narasla in ukrepi zgoraj ne bi pomagali, bi ga raje peljala na Metelkovo.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Dekliško ime na črko K
Unnaa

Katero izmed naštetih ime za deklico vam je najbolj všeč?

Karmen (46%)

Katrin (29%)

Kamila (8%)

Klementina (18%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!