|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 9:54:35   
pika8
Po 4 mesecih dojenja še nisem dobila menzesa,zato še nisem mogla dobit materničnega vložka.Strah me je ponovne zanositve.Želela bi,da mi zaupate,vaše izkušnje,ker mislim,da dojenje ni najbolj zanesljiva zaščita.:zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 9:57:35   
Tina15
Jao!!!!Dojenje NI najboljša zaščita,oziroma sploh ni zaščita.Poznam dve,ki sta zelo hitro zanosili.Ena bo imela med malčkoma 19m razlike,druga pa 13m.Če še nisi pripravljena na drugega otročka,si hitro omisli zaščito.

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 9:58:16   
Anonimen
ciao:NE!!ni kontracepcija nič ni 100%.Ne zanašaj se na to da še nimaš M.,popazi,ker se lahko zgodi da spet zanosiš,je že veliko primerov...papa

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 10:13:00   
Anonimen
Ne, dojenje sploh ni kontracepcija! Kaj pa kondomi?

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 10:30:35   
pika8
To je logično,vendar moj mož na to niti ne pomisli.Sem mu pa omenla pa mu je odletelo mimo ušes.

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 11:39:54   
mehurčica
Ne, dojenje vsekakor ni kontracepcija! Jih poznam nekaj, ki so zanosile kljub dojenju. Jaz sem dobila M en mesec po porodu, čeprav sem dojila na 2 uri. Moreš vedet, da pride ovulacija pred menstruacijo, tako da ne moreš vedet, če si varna ali ne!
Tudi midva sva brez zaščite, kljub temu da sem imela CR in še naj ne bi zanosila. Ampak ker imam redno M, si lahko malo preračunam, kdaj lahko kaj počneva. Pa tud ne ostane do konca notri-v takem primeru pa je zelo težko kaj naredit.:)

Lp:miska:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 11:42:56   
dory
definitivno ne...

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 11:46:42   
Anonimen
Ne, dojenje ni kontracepcija.

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali je dojenje kontracepcija?
27.9.2004 21:34:57   
Anonimen
Mehurčica, na tak način sva nastali midve s sestro... Hihihi!:)-:)-:)-

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?