|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BABY ANGEL!
25.9.2004 21:38:04   
Anonimen
Danes mi je tašča rekla, da se mojemu malemu veliko kolca, ker ga zebe v nogice. A JE TO RES?????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   BABY ANGEL!
25.9.2004 21:39:36   
mehurčica
Joj, Skutica, tud mene to zanima. Moj ati-Davidov dedi namreč vedno reče, da ga zebe, če se mu kolca!:zmeden:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BABY ANGEL!
25.9.2004 21:42:19   
tinka-pepa
meni so to tudi rekli, če pa drži pa ne vem:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BABY ANGEL!
25.9.2004 21:43:03   
M&P
Ej, tudi meni stara mama vedno to teži??!!!:zmeden:
Moji mali se kar naprej kolca.Pa ni mogoče, da jo skoz zebe, če pa ima tople nogice in tople rokice.:zmeden:
Mene tudi zanima kaj naj bi to pomenilo?:zmeden:

Lp,:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BABY ANGEL!
25.9.2004 21:44:44   
tina.nika
Nasi Niki se veckrat kolca. Enkrat se ji je kr fejst kolcalo ravno ko sva imele posvetovalnico, pa je zdravnica rekla da ima poln zelodcek in da ni to nic nenavadnega. Da bi jih zeblo v noge?:zmeden:
LP, Tina:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BABY ANGEL!
25.9.2004 22:25:44   
Ezi
Hmmm...Nejcu se je že v trebuhu veliko kolcalo.Mislite da ga je zeblo:)-:)-:)-
Meni se bolj malokrat kolca, zebe me pa kar dosti. Še zdele me:( tako da ne bi rekla, da je to pravilo:zmeden:

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BABY ANGEL!
25.9.2004 22:27:10   
erika
Moja mami tudi vedno "teži", da jo zebe, ko moja punčka kolca. Pa ni res. Tudi v mojem trebuhu je kolcala po trikrat na dan, tam je ni zeblo. Na tem forumu sem prebrala nekaj mesecev nazaj, da je kolcanje posledica zraka v trebuščku, ko se dojenček naje.
Zanimivo, da pa ko mi odrasli kolcamo začnemo pa na uro gledat in uganjevat kdo misli na nas.

Lp Tamara4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
25.9.2004 22:44:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   BABY ANGEL!
26.9.2004 15:52:11   
Blink1
Jaz tudi mislim, da ni od mraza...nejo veliko kolca...nogice in rokice pa ima tople... meni še nihče ni rekel, da je od mraza, sem pa slišala, da je zaradi tega, ker prehitro je...:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   BABY ANGEL!
26.9.2004 18:52:10   
Anonimen
BABY ANGEL, VPRAŠANJE JE BILO NAMENJENO TEBI, KER SE MI ZDI, DA SI MED. SESTRA, PA SEM MISLILA, DA ČE JE TO RES, BOŠ TI ŽE VEDELA...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   BABY ANGEL!
26.9.2004 18:58:26   
Ezi
:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   BABY ANGEL!
26.9.2004 20:14:55   
*
:)-:)-:)-

Mene pa zanima ali lahko še kaj naredim, da se moj princ odkašlja...mu tako hropi, ker se ne more oz. ne zna odkašljati...
Kaj svetuje baby angel..

P.S: Baby Angel..pa prosim ne deri se, da se ne bo Nejček zbudil;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   BABY ANGEL!
27.9.2004 0:35:03   
Urša
:)-:)-:)- To je prepričanje tistih ta pametnih-izkušenih, ki vse vedo... Mene tud vsi fopajo: "Premalo je oblečena, pa jo zebe, a ne vidiš kako kolčka!" :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   BABY ANGEL!
27.9.2004 9:58:52   
Anonimen
Pri večjih otrocih (moj je stra dve leti in pol) je včasih že tako. Tudi Tborju se resnično večkrat kolca, če ga zebe. Pri novorojenčkih pa je to zelo pogost pojav, čeprav jih ne zebe. ZUraven mene v porodnišpnici je bila mamica z dojenčkom, ki se mu je zelo veliko kolcalo. Pa so se sestre in zdravnica le nasmehnile in rekle, da ni to nič hudega, da se pač enim veliko kolca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?