|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako sporočiti veselo novico
25.2.2007 20:49:47   
cicmar
Pozdravljeneuser posted image in seveda tudi mamice!

Zanima me kako boste, oz.ste sporočile veselo novico o rojstvu preko SMS-ov?
Ima katera kakšen simpatičen predlog? Ker se bliža moj dan D, seveda razmišljam tudi o tem...user posted image

Lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako sporočiti veselo novico
25.2.2007 21:10:23   
Lunc_a
ne bom sporočila,bodo že sami izvedeli ko pridemo domov

(odgovor članu cicmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako sporočiti veselo novico
25.2.2007 22:26:16   
Naja30
Jaz sem poslala sporočilce v stilu "pozdravljen, moje ime je Tija, sem velika... in težka... in sem osrečila s prihodom na svet mamico in očija danes ob... uri.
In mi je bilo zelo lepo, ko so mi odpisali večina tako, da so sporočilo naslovili na tamalo. Sem vse sms-je kasneje prepisala in jih shranila.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako sporočiti veselo novico
28.2.2007 3:20:47   
frufru
mamici in očiju v darilo se je **** (dne) dete z imenom **** rodilo, da se ne bo pozabilo tehtam **** g in merim **** cm v dolžino

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako sporočiti veselo novico
28.2.2007 20:55:31   
viv_
Jaz sem prvič poslala sms, da smo bili tako pridni, da nam je božiček že malo prej prinesel darilo user posted image . Drugič sem pa napisala: Tako, zdaj smo pa vsi in potem še, da se nam je pridrižila Zarja, velika xx, težka xx.

Mi je bilo najbolj luštno potem, ko sem ostala sama v porodni, dete je šlo na "tehnični pregled", čekirat, koliko sms-ov je prišlo nazaj. Posebni užitki!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Spolni odnosi
binyy

Koliko časa traja vaš spolni odnos s partnerjem?

od 30 do 60 min (93%)

od 60 do 90 min (4%)

od 90 do 120 min (2%)

več kot 120 min (1%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!