|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice sab simplex
23.9.2004 8:19:51   
BARBARA R.
Dobro jutro!
Ima morda katera izkušnje s kaplicami sab simplex? Dobili sva jih, ker zeleno kaka že mesec dni.Pravijo da je blato zeleno kadar so krči, te kaplice so proti vetrovom. Naša malčica pa sedaj, tretji dan jemanja, močno bruha. Sicer piše v navodilih da se daje po 15 kaplijic, jaz jih dajem pa po 10. Torej predozerala nisem. Kaj sedaj?
Prosim pomoč
!:zmeden: HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kapljice sab simplex
23.9.2004 8:28:57   
JASNA D
Imamo bolj slabe izkušnje. Nam niso pomagale. Ko smo jih zamenjali z lefaxinom, je bilo dosti bolje.

Če so proti vetrovom, ne bi vedela, meni se je zdelo, da je po uporabi obojih kapljic mulo tako prdkal, da je bilo joj. Pa tudi "rigal" je kot velik, ampak potem so vsaj krči bili dosti dosti manj intenzivni.

Lp, Jasna

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kapljice sab simplex
23.9.2004 8:33:45   
*
Živio!

Nama lefaxin ni pomagal..vsem svetujem vetrovne kapljice in malo potrpljenja...tudi jaz sem mislila, da tega ne bo nikoli konec..no pri 78. tednih so ti krčki izginili..po zasludi vetrovnih kapljic ali pač ker tako to je????

Vetrovne kapljice so bolj na bani naravnih sestavin izdelane..bolj kot pa ostale..tako da...
To vam Nejc svetuje..on že ve;)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kapljice sab simplex
23.9.2004 8:34:49   
*
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Pri 7. tednih in ne pri 78.tednih..haaaaaaaaaaaaaa
kako pa mi je to uspelo?????:)-:)-:)-

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kapljice sab simplex
23.9.2004 8:44:17   
JASNA D
Ja, ja Kamejka, prezgodaj je še....

Jasna

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kapljice sab simplex
23.9.2004 9:22:12   
*maja
Mi smo imeli sab simplex kapljice in nismo imeli z njimi nobenih težav, samo da smo jih mi porabljali zaradi krčov, in so zelo pomagale.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kapljice sab simplex
23.9.2004 9:32:47   
Anonimen
Ciao.. morda pa jih njen želodček ne prenaša,zato pa bruha,poskušaj zamenjat za druge.Pri nas so se obnesle,pa še hči je polizala tableto sab simpleks za odrasle je pomagalo njej in preko dojenja še tamalemu.Papa:):):)

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kapljice sab simplex
23.9.2004 10:49:54   
BARBARA R.
Pomaga ji proti krčem in vetrovom,bruga pa v loku.
HVALA ZA POMOČ!

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kapljice sab simplex
23.9.2004 13:06:55   
atena
Pri nas so pa pomagale samo mylicone kaplice.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kapljice sab simplex
23.9.2004 18:53:41   
Zvončka
Probaj ji dat manj kapljic, npr. 5-7. Če bo SAB učinkoval, se bo to pokazalo tudi po 5 kapljicah.
Sem slišala, da je bolje začet z manjšo dozo, ker se potem otrokovo telo navadi in je potrebno zviševat dozo. Predozirat pa res ne bi bilo dobro pri majhnem otroku.
Malo je tudi odvisno, kako težka je tvoja punčka. Jaz moji dajem 7 kapljic. Itak ne gre vse noter - ji niso všeč, se fuuul kremži.

LP in čimprej konec krčkov

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kapljice sab simplex
23.9.2004 21:26:13   
MATEJA.*
Če bruha v loku, bi se bilo dobro posvetovati s pediatrinjo ali patronažno sestro. Vsekakor ni dobro, če dojenček večkrat na dan ali par dni zapored bruha v loku.
Sab simplex so sicer zame slabe kapljice in nam jih je patronažna odsvetovala. Imeli smo vetrovne kapljice iz privat lekarne v Tržiču - Deteljica in Lefaxin. Vetrovno mu še danes kdaj pa kdaj dam, ker ga dost napenja, ker veliko zraka poje, ko pije po flaški. Pa mu res zelo pomagaji, nič se ne zvija, lepo se sprdka, pa je dobro.

Upam, da vam bo kmalu bolje!

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kapljice sab simplex
24.9.2004 13:46:27   
manja
Nama so Simplex kaplice zelo pomagale,ampak nikoli nisem dala vec kot 5-6 kapljic!!!

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?