|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamašen nosek!
19.2.2007 11:25:43   
kamy
Kako ve čistite noske s fiziološko raztopino? Jaz enostavno ne vem, kako ji jo naj našpricam v nosnico! Potrudim se z bebico to je pa tudi vse! Ampak, ugotavljam, ko ima nosnico že očiščeno, da je še vedno polno!

LP,K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamašen nosek!
19.2.2007 11:33:59   
Nixxon
Zelooo podobna tema je bila en teden nazaj. Išči.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamašen nosek!
19.2.2007 13:14:18   
livia
Če ni prehlajena, ji ga ne čistim. Zjutraj samo s kosmom vate pobrbam v nosnico.
Če je pa prehlajena, pa nakapam fiziološko (ne šparam) in povlečem vso navlako ven z Narhimel nosnim aspiratorjem. Imela sem že vse aspiratorje, a je ta zakon. Sicer se ga pri nas ne dobi. Mi smo ga kupili v Italiji v lekarni. Pa še dokaj poceni je, mislim, da 8 eur.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamašen nosek!
19.2.2007 13:40:07   
Blejka26
livia-kje se pa kupi ta aspirator ki ga uporabljš-ker mamo mi tud nosek že cel teden zabasan?user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamašen nosek!
19.2.2007 13:46:47   
asso
Narhinel se dobi v lekarni v Italiji... -stane pa 8,30€

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamašen nosek!
19.2.2007 13:49:58   
Dejča
Mi smo prehlajeni že od oktobra lani in ji fiziološko našpricam kar z injekcijo, tako da ji vse ven priteče - mala protestira, vendar bi šlo drugače že vse na ušesa - potem ji še s pumpico ven potegnem, kar je še ostalo (če je še kaj, ker večina gre ven). In to tudi preventivno. Včasih se mi zdi, da bom znorela od tega smrkavega nosa user posted image . Zdaj sem se nalezla še sama in izvajam enake postopke. Poskušam tudi z operilom, a ga ne smeš predolgo uporabljati, ker lahko poškoduje sluznico.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?