|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Branje knjigic, risanje
17.2.2007 16:22:52   
lenika
Mene pa zanima, kdaj ste začeli otrokom brat pravljice? Pa s tem ne mislim gledanje slikic v kartonki, ampak pravo branje pravljic? Oziroma, kdaj ste opazili, da je otrok sposoben sledit krajši pravljici?

Zanima me pa tudi, kdaj ste otroku prvič dali v roko barvico in papir in z njim risali?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Branje knjigic, risanje
17.2.2007 19:45:56   
vampirka
Najina Laura je sicer še majhen drobižek, ampak ji vsako jutro povem (preberem) eno pravljico. Vsebine verjetno ne razume, ampak nepremično strmi v moj obraz tudi po pol ure user posted image  (zanimiva se ji zdi intonacija glasu in mimika). Osebno menim, da ni spodnje meje, kdaj začneš z branjem pravljic - pomembno je, da se uživiš, menjavaš barvo glasu...Če bereš "brez ločil", se še odrasli naveliča user posted image  (je pa navsezadnje odvisno od otrokovega karakterja)... Glede risanja pa ne vem - jaz sem že pri enem letu z barvicami čečkala.

Najbolj preprosto je, da poskusiš in če mali ne bo še zainteresiran, poskusi ponovno čez teden, dva ali mesec...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.2.2007 19:50:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Branje knjigic, risanje
17.2.2007 20:05:37   
nana 27
S knjigicami sva začela zgodaj, ampak ga moje branje, čeprav glasovno povdarjeno, nikoli ni fasciniralo. Star je 16 mesecev. Je pa nor na kartonke in druge knjige s slikami. Mislim, da mu jih kažem ves dan, ker jih ves čas nosi do mene, se usede in kaže po slikah s prsti. Opažam, da ima izjemen dar opazovanja in na precej zakompliciranih kartonkah za starejše otroke najde čisto majhno pikapolonico, polža, avion, senčnik. Res drobne stvari, da vsi kar gledamo. Rad ima, da mu zraven razlagam stvari, da so pikice na žogi, kako se držijo otroci, kje imajo roke, ali so obuti ali bosi, ali so začudeni, kako se oglašajo živali, ali je fantek na slikici žalosten, če je kdo umazan, ga obriševa user posted image  Slikanje. Začela sva okrog enega leta. Prej še ni znal držat svinčnika. Zdaj (kakšen mesec) pa je precej nor na risanje, čeprav vleče le črte. Babica mu je kupila mehke voščenke z gelom, kjer ni treba veliko pritiskati in prav vidiš, kako uživa, ko barva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Asociacije pri imenih
buči

Ali pri izbiri imena pomislite na ljudi, ki jih poznate s takim imanom?

Da, če mi je oseba ljuba/simpatična, mi je ima še toliko bolj. (25%)

Da, če ima tako ime znana oseba, je to še toliko bolje za otroka. (1%)

Da, če poznam koga, ki mi je nesimpatičen/zoprn, ne bi otroku dal-a nikoli takega imena. (49%)

Ne, vseeno mi je, važno je, da je ime všeč meni. (19%)

Ne, tudi če dam otroku ime, ki ni najbolj "človeško", važno je, da je meni všeč. (3%)

Ime je pač ime. (4%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!