Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Dobro jutro! Danes sem zgodnja,ker sem komaj čakala,da grem na vago. In? Nič .Še kar stoji.Ne vem,zakaj se nič ne premakne. Ali se od vode redim,al kaj Z:jabolko K:zelenjavna pica V;nekaj sladkega
Tehnica vse skupaj -9,5 kg. Od prejšnje srede 0,5 kg, no vsaj nekaj. Gre pa sedaj zelo počasi s kilami dol, pa ne smemo obupati, saj je še dobolj časa.
Pri meni tudi stoji že cel teden. Vsega skupaj je 5,5 minusa, čeprav sem se samo 2x pregrešila. Danes bom na sadnem dnevu, ker gremo jutri na en rojstni dan na tortico, tako da bom zamenjala.
Kile stojijo oziroma gre kar neki gor dol. Ma ja, sem zdaj na tisti dol meji, pa upam, da tako ostane in gre od tu dol.Danes bom:
Z:kava, banana K:pašta s pestom (ne bo časa kuhat kaj več),nekaj zelenjavnega upam ali prosena kaša z jabolki in cimetom V:par prepečencev z marmelado-to bo moja sladica
živjo...končno minutka časa da se tudi jst oglasim...imamo v službi tako gužvo da ni časa za nič no jst sm pa danes na sadnem dnevu, vas od vodnega dne za en dan prehitavam tako da danes mešano sadje tehtnica je pokazala -5,1 približno pol kilce manj kot prejšnji teden
Se nisem lep čas nič oglsla, ker sem bila brez računalnika.
Drugače še kar vztrajam, koliko r se da. Vmes sem se pa že nekajkrat pregrešila. bomo šli do konca, to je sigurno. Ampak vidim, da sem vmes nekaj zabluzila, da imam danes škrobni dan. Bom imela pa pol dva dni sadje, da pridemo spet skupi. Moja tehtnica tudi miruje. Se vidi, pregreški.
hojla! Tale vikend je bil obup. Pregrehe, pregrehe, pregrehe!!!!
Temu primerno tudi tehtanje danes - en velik šmorn. Za vsako se znova odločim, da bom naslednji dan bolj pridna. Pol pa en dan gre, drug dan pa kr neki zmutim. Ma držala se bom kolkr bo pač lahko šlo! Danes zaZ samo kava, za K boo svedrčki z paradižnikovo omako, za V pa palačinke!