|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teža ploda
1.2.2007 21:58:05   
Sandra-10
mene pa zanima tiste ki imate v marcu termin ter ostale kolkiko ja kaj teža vašega user posted image  ker meni je rekla g da je premalo 1851,5g(t34 5/7) danes mela pregled pri njej, ko pa sem bila v porodnišnici 26.1.07 takrat sem bila (33t6/7) je mi izmeril dr. čuič da ima 2040g. zanima me kje imajo bolj natančen uz (vem da je +/-10%), naj pa povem, da me redno spremljajo glede rasti ploda ker je manši plod ter okončnine krajše za 4 tedne
svetujte prosim
hvala vsem v naprej ter lepo in srečno nosečnost koliko še je pačimate do konca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teža ploda
1.2.2007 22:24:49   
PBJ
Meni je G celo nosečnost govorila, da ne bo velik otročiček. Pri 39t in 2 dneh ga je ocenila na 2900g. Pri 39t in 5 dneh pa  mi je v porodnišnici delal UZ dr, Čuič(kot pri tebi). Sem ga vprašala, koliko je težak in je rekel da okoli 3300g. Čez 2 dni se je sinek rodil s 3500g.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Sandra-10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teža ploda
1.2.2007 23:38:26   
Lunc_a
ne sekiraj se kaj pravi glede teže,saj sploh ni pravilna.Se znajo zmotiti tudi do kile pa pol.meni so tudi rekli da bo majhen in lahek,pa ni bil.Tako da ne glej na to

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teža ploda
2.2.2007 14:12:17   
ribicau
Zdravo!

Meni so v roku enega tedna na treh UZ namerili od 2600g do 2995! Pol si ga pa vedi kaj je prav in kaj ne! No PDP imam 8.2. tko da bomo kmalu videli, kdo je imel najbolj prav.  

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teža ploda
2.2.2007 14:27:47   
malička
Naša pikica je imela pri  31 t 6/7 težo ocenjeno na 1893, ampak na to se sploh ne smeš ozirat, ker je moja teta predvčeraj rodila hčerko s 3330 in 50 cm, pa so ji na uz govorili da bo zelo velik otrok ter pol kilograma težji od povprečne teže, tako da ne smeš vsega verjet na uz, ker tam je teža le približno ocenjena

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teža ploda
3.2.2007 15:34:22   
Barči78
Na pregledu v 33 T 6/7, mi je rekla gin., da je otrok težak okoli 2400 g, ampak da je to čisto okvirna teža, tko, da je res, ne obremenuj se.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teža ploda
3.2.2007 17:32:10   
Teja29
Živjo!

Tudi meni že od 28. tedna govorijo, da je otrok droben in majhen in sem zato imela že 4  kontrole rasti. Namerili pa so tako:
30 t.  - 1340 g
33 t 4/7 - 1820 g
37 t - 2450 g
Upam, da bom zdržala še tri tedne do PDP in da se bo user posted image   malo poredil.

Te meritve teže pa so res samo okvirne. Baje da pri izračunu teže največ prinese obseg trebuščka (AC), ki pa ga je v zadnjem trimesečju zelo težko pravilno izmeriti. Jaz se tolažim, da so se malo zmotili in da je moj sonček vseeno malo težji. Sicer pa si najbolj želim da bodo vsi naši user posted image   zdravi,  pa tudi če bodo bolj drobni.

lp, t.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teža ploda
12.2.2007 16:26:11   
lunca2
Jaz sem noseča 21tednov in je teža user posted image 474 grame velik pa je 14cm. A katera ve a je to dobro ali je premalo?

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: teža ploda
12.2.2007 20:08:16   
smotka lonib
Meni je zdej pri 32 T rekel, da je mojuser posted image  težak okoli 1715g. Pri mojem drugem otroku je tudi pri 32T rekel, da je moj user posted image  težak okoli 1850g. Ta moj drug user posted image  oziroma naša deklica je bila potem težka, ko se je rodila 4880 g in dolga 59cm. Pri prvem user posted image  mi je pri 36T izračunal, da je težak 2670g, ko pa je prišel na svet, pa je bil težak 3340 g.
Moj G je rekel, da je odvisno od otroka koliko poje. Naša ta druga je bila ful lačna. Kaj bo pa s tretjim pa se ne obremenjujem, ker itak vseeno ali ima 3 kile ali pa 5user posted image user posted image .

Lep pozdrav!

(odgovor članu Sandra-10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?

Z robčki in fiziološko raztopino. (0%)

S pumpico. (0%)

Z baby vac. (0%)


Število vseh glasov: 0

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!