|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolki 2A- izkušnje
1.2.2007 17:17:10   
alja01
Naša 2 meseca starauser posted image  je imela ob rojstvu oba kolka 2A, na ponovni UZ sva naročeni v februarju, jaz pa sem že vsa nestrpna kaj bo pokazal UZ. Povijava še na široko, kar sva že obe naveličani. Me zanima če je katera izmed vas imela tudi svojega user posted image  s podobnimi rezultati UZ, kaj se je pokazalo na naslednjem UZ.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolki 2A- izkušnje
1.2.2007 18:36:46   
kofetek2010
Moj sin je imel še slabše, mislim, da celo IIID user posted image

zagotovo bo UZ pokazal boljši rezultat, vendar ne pričakuj, da bo IA, mogoče bo IB in bo potrebno še nekaj časa široko povijanje user posted image

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolki 2A- izkušnje
1.2.2007 19:50:22   
ŠpelaP
Naš pikec je imel ob rojstvu en kolk 1A enaga pa 2A. Striktno smo ga povijali na široko, kar se je obrestovalo. Na UZ pri starosti 8 tednov je imel že popravljeno stanje - ob kolka 1A. Vendar smo ga kljub temu še naprej povijali na široko nekje do starosti 3,5 meseca.
Pa zdaj tudi ni tako hudo, ko je zima. Bolj blesavo je povijanje na široko, ko je poletje in vročina.
Pri nas se je res dolgo povijanje na široko očitno poznalo tudi pri tem, da je pri starosti 4 mesece in 1 teden za malo časa že sedel sam brez opore. 

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolki 2A- izkušnje
1.2.2007 19:52:22   
mtina
Žan je imel ob odhodu iz bolnišnice oba 2A, na naslednjem UZ (mislim, da pri enem mesecu) pa oba 1A, tako da nisem več široko povijala ...

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolki 2A- izkušnje
2.2.2007 20:50:13   
_andreja_
meni je patronažna rekla k je meu 2A da ga sploh ni treba več široko povijat (samo jaz sem ga vseeno cela dva meseca) čeprav je pri 6 tednih bilo že 1A sm ga še vedno povijala, ker je dobro za hrbtenuco, če ga pa neboš pa glih tko nebo nič narobe

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolki 2A- izkušnje
8.2.2007 15:35:16   
alja01
Včeraj bili na UZ in naši kolki so OKuser posted image user posted image user posted image user posted image , sedaj smo samo na pamprskahuser posted image user posted image .
Hvala za delitev vaših izkušenj z mano.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolki 2A- izkušnje
9.2.2007 13:35:33   
žiža
moj je imel enega A1 in drugega A2 pa ni bilo treba nič široko povijati.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!