|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste povedale za nosečnost ?
29.1.2007 21:58:05   
Anonimen
Sem vzgojiteljica in nevem,če naj povem vodji? Namreč,če katera zboli (sodelavka),me da v tamalo skupino (1-2), treba jih je dvigovat na previjalno-pa so kar težki letos. Razmišljala sem,da ji povem,pa nevem,če še ni prehitro.user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 30.1.2007 14:51:47 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste,ki delate v vrtcu-kdaj ste povedale...
30.1.2007 5:57:22   
Anonimen
Jaz sem vodji povedala, ko sem bila v začetku 6. tedna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste,ki delate v vrtcu-kdaj ste povedale...
30.1.2007 7:51:11   
Anonimen
Jaz sicer delam v šoli, ampak sem povedala takoj, ker sem morala na bolniško. Torej 5 tednov. Ker pa mi ne morejo zagotoviti lažjega dela (tekanje po stopnicah iz stavbe v stavbo, stojim skoraj ves pouk, 24 ur na teden) pa bom najverjetneje ostala doma kar do konca. Grozeči splav ni kar tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj ste povedale za nosečnost ?
30.1.2007 14:21:00   
tonja
Jaz sem povedala v 10 tednu (sem v najstarejši skupini), moja sestra pa v 8. tednu (dela v najmlajši skupini) - ona še ne bi povedala, pa smo že morale povedat za poletni dopust, tako da jo morajo imeti v planu, da je ne bo celo poletje, tako kot mene ne. Uboga ravnateljica, koliko novih delavk bo morala iskat. 

Drugače pa, a nimate tistih stopničk do previjalne mizice, saj že kar lepo splezajo do gor, traja malo več časa, napora pa je manj.

Srečno!!!!!

< Sporočilo je popravil wahoo -- 30.1.2007 14:52:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj ste povedale za nosečnost ?
30.1.2007 14:45:23   
Mavrična zvezdica
Delam v šoli in sem povedala v 8.tednu - predvsem pri nas to upoštevajo pri športnih dnevih, celodnevnih spremstvih na ekskurzijah, večernih plesih ipd. Sicer se strinjam, da biti noseča, ne pomeni biti bolna, a sem zelo vesela, da grem lahko za spremstvo na drsanje namesto nekam v hrib (pri nas imajo kar zahtevne ture, ker je veliko otrok planincev).

Lp

< Sporočilo je popravil wahoo -- 30.1.2007 14:52:15 >

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste povedale za nosečnost ?
30.1.2007 19:17:27   
Anonimen
ne,žal pri nas ni stopničk,tako da moraš otroka dvignit na previjalno.
sem pa danes povedaala vodji,saj sem začela krvavet in sem na bolniški zaradi grozečega splavauser posted image

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste povedale za nosečnost ?
30.1.2007 21:12:23   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem vzgojiteljica in nevem,če naj povem vodji? Namreč,če katera zboli (sodelavka),me da v tamalo skupino (1-2), treba jih je dvigovat na previjalno-pa so kar težki letos. Razmišljala sem,da ji povem,pa nevem,če še ni prehitro.user posted image

Kaj je bolj pomembno - tvoj user posted image  ali pa negodovanje sodelavkuser posted image
Ne obremenjuj se s tem, kaj bo ..... povej saj delo v jaslični skupini ni kar tako. Sama delam v oddelku 1-3 let in ne bi razmišljala, če bi zanosila povedati ali ne user posted image
Stopničke gor ali dol - vseh otrok sploh tistih malih enoletnikov ne moreš prepričevat, da naj stopi na stopničko, pa.....user posted image  pol pa ga še kot mlado mačko gor na previjalno potegnem al kako user posted image  user posted image
 
Saj nismo tam samo za to, da bi v miru cel dopoldan previjale in si vzele fula časa user posted image
Povej in glej na to, da je tvoj otrok, ki raste v tebi in tvoje zdravje NAJPOMEMBNEJŠE!!!!
 
Pa lepo, mirno in zdravo user posted image  ti želim!


ZAKAJ MODERATORJI SPREMINJAJO NASLOVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KRIČIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
ANONIMNA JE SPRAŠEVALA DOTIČNO TISTE, KI DELAJO V VRTCU!
 
Pa kaj drugega popravite - kar je RES potrebno!!!!

< Sporočilo je popravil tosja -- 30.1.2007 21:14:20 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste povedale za nosečnost ?
31.1.2007 15:34:56   
tonja
Tosja - nevem, če misliva iste stopničke. Pri nas otroci radi plezajo po njih, če se nebi zapeljale noter bi plezali kadar koli bi se to spomnili. Pa tudi prehod iz stopničk do previjalne ni speljan tako, da bi jih mogla vlečt kot "mlado mačko" gor.

Drugače pa je odločitev res njena, kdaj bo povedala, in seveda ni vredno tvegati svojega otroka za druge otroke ali pa se sekirat za negodovanje sodelavk - ponavadi zelo lepo sprejmejo, saj imajo otroke rade, zato pa so tudi v taki službi.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste povedale za nosečnost ?
31.1.2007 22:02:04   
tosja
Tonja res nisva imeli enakih stopničk v mislih user posted image

Moje mnenje o povedati ali ne pa je ostalo enako user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste povedale za nosečnost ?
19.2.2007 9:35:01   
Anonimen
Jaz pa delam v dijaškem domu in imam službo do 23h ali še kasneje... Sem v 6t, utrujena, delo pa je stresno fizično in psihično... A mislite, da je boljše kar čimprej povedat ravnatelju? Kaj pa če se kaj zalomi...? Nisem ravno mlada, saj sem stara 38 let in je to moja prva nosečnost - a mislite, da bom morala vso nosečnost delati v takšnem ritmu in tako pozno zvečer.. glede na to mojo utrujenost.- jaz bi šla spat že ob 18h :) Pri nas pa moraš biti v akciji ves čas... A veljajo kakšna določila za delovni čas nosečnice... Prvi pregled pa me še čaka...

Hvala za odgovore!


(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste povedale za nosečnost ?
22.2.2007 1:28:35   
KODA
Obakrat takoj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?