|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedez-koliko?
23.1.2007 22:03:38   
Miška76
OJLA!
Pri nas bo potrebno kmalu kupiti avtosedež.Ker imamo pri hiši dva avta,  in ker bo potrebno user posted image vozit v obeh avtih vas naprošam, če mi lahko katera pove,kateri avtosedež je najbolj praktičen za montažo, da ne bo potrebno kupovati dva avtosedeža.
Hvala vsem za odgovore!
Natalija

< Sporočilo je popravil Seven -- 27.1.2007 12:03:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.1.2007 22:16:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
24.1.2007 9:53:11   
Nixxon
A niso univerzalni? user posted image Itak gre vsak v vsak avto (edino isofix v neisofix avto ne vem če).

Malo preglej crash-teste ipd.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
24.1.2007 16:42:13   
Eva MT
 Mi imamo avtosedež Duo Plus Eric - Römer. Ni nobenih problemov z montiranjem. Pa tudi dobro je ocenjen. V toys r us ga imajo v akciji za 166 evrov.

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
24.1.2007 17:41:53   
Miška76
Eva MT,a mi lahko poveš prosim kje ja ta trgovina v Avstrijiuser posted image

(odgovor članu Eva MT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
26.1.2007 14:59:16   
Eva MT
V Gradcu, tam, kjer je bila včasih Ikea in kjer je še vedno H&M. Ko se pripelješ iz avtoceste v rondoju takoj desno in se vidi iz ceste; shopping center West.

Sedež pa je king ts plus eric - romer,

http://www.toysrus.de/index.php?mapid=5&PHPSESSID=acecbd89fa37493767b9e39092ed139d

Sem zdaj iskala link in videla, da so ga še dodatno znižali: 159 evrov!

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
26.1.2007 20:07:11   
Strawberrie Cherrie
Maxi Cosi Tobi - mi2 ga bova vzela ravno zato; načrtujeva nov avtomobil , moj bo a obdržal še starega - namesto dveh povprečnih avtosedežev, bova kupila enega orng in da se preprosto prestavlja iz enega avtomobila v drugega.

(odgovor članu Eva MT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
26.1.2007 21:20:00   
Miška76
Hvala Eva MT,ampak Gradec se mi zdi predaleč user posted image , ponavadi hodimo v nabavo v Celovec, ker smo v slabi uri tam.A je ta trgovina tudi kje v Celovcu?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
26.1.2007 21:24:57   
viv_
Ja, v Celovcu je tudi Toys. Hm... Če zaviješ tam pri McDonnaldsu desno in se potem kar nekaj časa pelješ naravnost prideš na križišče, kjer je naravnost čez križišče KIKA, na levo odviješ pa proti Media Marktu. Na tem križišču zavij desno, in čez cca. 200 m je na desni strani Toys.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AVTOSEDEŽ-KOLIKO?
26.1.2007 22:11:40   
Miška76
Viv, najlepša ti hvala http://forum.najnaj.si/images/smiles/Kiss%20of%20love.gif

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Otroci
пеперутка16

Koliko otrok imaš?

0 (21%)

1 (39%)

2 (24%)

3 (6%)

več kot 3 (9%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!