|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VODENE KOZE
19.1.2007 20:29:35   
JANJAA
Pozdravljene!
Zanima me če ima katera izkušnje z vodenimi kozami pri dojenčku? Najin user posted image  ima 3mesece in me je strah da se je pri znanki okužil z vodenimi kozami. Ali je pri dojenčkih bolj nevarno kot pri malo starejših otrocih?
Hvala in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VODENE KOZE
19.1.2007 21:03:07   
Aja1
To isto zanima mene...zdaj je 12 dni od takrat, ko bi jih lahko dobila...še 9 dni... Upam, da jih ne bo.

_____________________________




(odgovor članu JANJAA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VODENE KOZE
19.1.2007 21:55:30   
lenika
Za tako majhnega ne vem, vem pa da jih je soseda imala pri 6-ih mesecih.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VODENE KOZE
19.1.2007 22:24:22   
SANDRA
Lep pozdrav!

Mi smo jih dobili pri treh mesecih.....imeli smo samo par kozic...pravijo da jih dojenčki prebolijo v lažji obliki....

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VODENE KOZE
20.1.2007 8:17:28   
Naty*Taja
Najpogosteje se okužijo od 2 let naprej! Moja dva 21m in 6m sta bila v neposrednem stiku s kolegico, ki je drug dan zbolela, se pravi,da je bila najbolj kužna, pa sta jo oba odnesla brez!! Drugače pa ja, mlajši kot so lažje prebolijo, sam pazit moreš, da se ne prehladi.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VODENE KOZE
20.1.2007 13:11:48   
kity
mojauser posted image ,je bila stara 3,5 mesca ,ko jih je prebolela.Ubistvu so jih vse 3 hčere imele naenkrat najstarejša 12 let srednja 7 in še user posted image , in ti povem  živa groza vse 3 so imele veliko kozic ,najmlajša je imela celo v ustni votlini in je teško jedla , srednja pa v črevesu user posted image toda to ne pomeni ,da jih vsak ima toliko , nekateri imajo le tam pa tam kakšno .U glavnem sedaj je za nami in je superuser posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?