|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimska vreča za 18 mes.
18.1.2007 18:50:58   
Anonimen
imam quinny 3xl freestyle in lani sem imela not eno x zimsko vrečo,se je ful dobro obnesla.
letos,ko sem jo dala not,pa nisem mogla več zapet tamale. je vreča tako debela,da so bili pasovi potem prekratki. pa niti zapet nisem mogla vreče,ker je preozka.
to je pa to,ker sem hotela nekaj prišparat in nisem kupila original vreče !!!
pa me zdej zanima,kako velike so vreče od Quinnyja? do kdaj je lahko otroček not? moja ima zdej 18 mes in je velika 87 cm,težka 10 kg.
mislite,da se mi splača jo še kupit,ker niso ravno poceni...?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimska vreča za 18 mes.
18.1.2007 19:01:51   
lan
Mi smo imeli originalno vrečo od Quinnyja in smo jo uporabljali samo dokler še ni hodil.
Potem so prišle v poštev kakšne tople odeje in toplejša oblačila, tako da jaz jo na tvojem mestu ne bi kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimska vreča za 18 mes.
18.1.2007 20:54:15   
Anonimen
Jaz jo sicer imam, ampak je zapakirana v omari. Niti ni bilo toliko mrzlo, da bi jo vlekla ven.
Zdaj pa ne morem do nje, ker malček spi user posted image
Lahko ti jo pa jutri izmerim, pa sporočim velikost ?

(odgovor članu lan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimska vreča za 18 mes.
18.1.2007 21:22:10   
andrejaz
Sicer nisem šla merit vreče, vendar ti iz lastniš izkušenj povem, da gre 18 mesečnik brez problema vanjo - moj ta večji jo je dve zimi nazaj uporabljal pri tej starosti.

Se ti jo pa najbrž ne splača sedaj kupovati, saj tamala najbrž na sprehodih že hodi in potem boš imela notri vse blatno

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimska vreča za 18 mes.
18.1.2007 21:24:48   
Anonimen
Jaz sem imela tudi eno X, poceni vrečo, pa je šel skoraj 2-letnik z lahkoto notri. Tako da izgleda niso vse enake.

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimska vreča za 18 mes.
18.1.2007 21:54:03   
Anonimen
sunqueen- če se ti le da ,jo prosim izmeri,pa sporoči!hvala!aja,sem brala,da sta 2 vrsti teh vreč in da je razlika v velikosti.?

andrejaz-ja,je res,da hodi,ampak,se tudi še rada vozi.in veliko še uporabljamo voziček,ker imam do centra,kar nekaj poti. tako da do tam je v vozičku,potem gre malo na igrala,pa malo hodi,za nazaj pa spet v voziček.

in ko pri nas zapiha burja,je brrrr,mrzlo!!! lani sva bile cele dneve zunaj tudi v burji. in če ne greva na sprehod,se nam lahko kar zmeša biti z njo ves dan doma!
in ker hodimo veliko na smučanje,bi jo skoraj rabili... lani smo bili na smučišču od 10.- 16. ali 17. in je kar v vozičku spala,kar zunaj...
zato sem mislila,da ji bo vreča še letos prav...

lani sem imela od hauck-a traxx ali nekaj takega. ko sem jo kupovala,se mi je zdela mega-ful dober material,tak debel,močen,podložen s flisom...in je tudi bila ful ok,samo kaj,ko je taka majhna in ozka!

sploh ne vem,kaj naj.mogoče najdem kako rabljeno kje...

lp!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimska vreča za 18 mes.
21.1.2007 16:47:07   
Anonimen
Oj, NIKKI, je trajalo user posted image

Evo, vreča je dolga skoraj 100 cm. Pa itak, če daš otroka notri, da ima vrh vreče na prsih (roke zunaj), je dovolj velika. Jaz sem malega dala notri in ima kar nekaj prostora še pri nogah.

PS jo pa prodajam, če si zainteresirana (rabljena samo kakšen mesec) - javi na ZS user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?