|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
15.1.2007 19:09:03   
Maleal
Katerega priporočate,oba sta od 15-36 kg.Tisti,ki imate katerega od njiju bi prosla za vaše mnenje,thx.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
15.1.2007 19:42:56   
soncece24
prvi google zadetek:

http://www.zibelka.com/page.php?1

maš spodaj na koncu strani tabelo kak so bili ocenjeni sedeži v testu.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
15.1.2007 20:19:39   
N _ B
Pred mesecem smo kupili Cybex Solution S in smo zelo zadovoljni.

Priporočam.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
15.1.2007 21:06:02   
Naja31
Jaz najbolj zaupam Roemerju.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
16.1.2007 8:31:40   
mily
No mi smo pred isto dilemo. Enega od teh bom zagotovo kupla, ampak se še tudi nisem čisto zagotovo odločla. ZAdnjič sem šla mal gledat sedeže v BC, da jih mal bolj od blizu vidim kako so narjeni (mah,mal kompliciramo) in pri Romerju se mi je ful dopadlo, da nima teh ročk za roke oblečene v blago. Ker edino to se nam je pri zdejšnem sedežu strgalo in mi ful grdo zgleda. Cybexa sicer še nisem vidla v živo in ne morem zagotovo rečit, ampak koker sem po slikah gledala zaenkrat zmaga Romer. Zdej pri testih je zmagu Cybex, ampak le na račun udobja. Pri varnosti sta si enaka, po ceni pa tut.

< Sporočilo je popravil mily -- 16.1.2007 8:32:48 >


_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
19.1.2007 12:32:43   
Maleal
Tako pa imamo,vzeli smo Cybekovega,ni nam žal ,je dost lepši od romerja.Glede cene pa imajo romerjevega zdaj v akciji v BC.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
19.1.2007 13:05:11   
mily
Imarcel super, samo da si zadovoljna. Te lahko vprašam kje razen prek interneta lahko kupiš te sedeže. Rada vi ga vidla v živo.

Aja v BC so res eni Romerji v akciji, samo ne tisti tapravi. Sem šla gledat in so prav hovdrasti in čudni. Če bom že Romerja bom Kid Plus in ne Vip.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CYBEX SOLUTION ali ROMER VIP
19.1.2007 13:33:12   
N _ B
Trgovina Buši (so tudi uvozniki) v BTC-ju poleg Müllerja.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?