|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prevleka za Prima Pappo
9.1.2007 14:27:47   
Maxica
Že dve leti pridno uporabljamo stolček za hranjenje Prima Pappo, pa radi bi ga še vsaj dve leti. Sicer je stolček precej ohranjen, edino zadnjič sem se spravila pod tušem oprati prevleko in se ta vrag sploh noče več posušiti oziroma se je že prav usmradil.user posted image  Očitno je spodaj ena taka spužva, ki se težko posuši, ne vem, do sedaj nismo imeli tega problema. Zdaj me pa zanima, a se da mogoče tudi samo tisto prevleko dodatno kupiti, ker stolček je sicer še čisto ok. Kje bi se dalo to nabaviti?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prevleka za Prima Pappo
9.1.2007 14:35:14   
Anonimen
poskusi pri uvozniku (sem malo gledala njihovo stran pa ne najdem) drugače pa jim pošlji mail

http://www.mami.si

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prevleka za Prima Pappo
9.1.2007 14:52:16   
POKPOK
Jaz sem jo naročila v Baby centru. Je pa draga, lani  11.000,00 sit. 

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prevleka za Prima Pappo
11.1.2007 9:49:34   
zmajči25
Mi sicer imamo Prima Pappa Dondolino in ga uporabljamo kake pol leta in ravno včeraj sem ga prvič vrgla prat v pralni stroj. Je pa bil že večkrat tudi pobruhan in ga samo z vlažno krpo (kot piše v navodilih) nisem mogla več ščistit, ker je prav smrdel po kislem. In sem se odločila, da prevleko lepo vržem v stroj prat na 30 stopinj pa centrifugo sem zmanjšala na samo 500 obratov in naštimala dodatno izpiranje. Sem se bala kaj bo, ko ga dam ven iz stroja.user posted image
In kaj se je zgodilo? Čisto nič. Prevleka se je lepo oprala, nič več ne smrdi (kvečjemu lepo diši po prašku) in sem se odločila, da ga od zdaj naprej vedno dam prat v stroj. Ko bi vsaj to vedela že prej, se ne bi mučila vsakokrat brisat prevleko samo z vlažno krpo.
Če je prevleka že strgana in nasploh v slabem stanju, si kupi novo. Če pa je problem samo v čistoči, pa ti priporočam, da jo probaš dat prat v pralni stroj.user posted image
Poskusi, itak nimaš kaj zgubit....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prevleka za Prima Pappo
13.1.2007 16:24:15   
Maxica
Zmajči, hvala za idejo. Sem res dala prevleko kar v stroj, zdaj samo čakam, da se mi posuši, pa bo kot nova. Hvala, si mi prišparala 11000 sit.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prevleka za Prima Pappo
14.1.2007 0:42:23   
zmajči25
Ni za kaj, še kdaj drugič user posted image ......

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?