|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne morem spat
8.1.2007 0:41:39   
Maleal
Do večera sem že kar utrujena,da bi včasih kar padla v posteljo,grem spat,se po kaki uri zbudim še bolj utrujena,a zaspat nikakor ne morem,to se mi je dogajalo že v prvi nosečnosti,pa sem pač gledala TV in zjutraj bolj dolgo spala,zdaj si pa tega ne bom mogla privoščit,saj me zjutraj prebudi moj user posted image  ki ima ob 7 ih dovolj spanja.Kaj mi predlagate??user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne morem spat
8.1.2007 4:56:26   
frufru
Meni se vedno začne spat po šalci toplega mleka

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne morem spat
8.1.2007 7:55:59   
cuma
Mogoče pa potrebuješ nočno hranjenje user posted image !
Zdaj pa resno:
Meni se je tudi to dogajalo, pa sem ugotovila, da mojemu dobremu spancu najbolj škodi večerno kinkanje pred TV. Dokler sem bedela, sem zato počela nekaj pri čemer nisem mogla zaspati, potem pa šla v posteljo spat.
To je meni pomagalo, včasih. Včasih pa sem potem ponoči brala knjigo user posted image !

Lp cuma

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne morem spat
8.1.2007 9:44:02   
smotka lonib
Probaj toplo mleko z žličkom meda ali pa v posteljo vzemi dobro knjigo in jo beri dokler te spanec ne premaga.



Lep pozdrav!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne morem spat
8.1.2007 11:43:47   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: lonib

Probaj toplo mleko z žličkom meda


Lep pozdrav!


user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne morem spat
8.1.2007 12:52:05   
ronja
Jaz grem spat zelooo pozno, odkar sem doma nikoli pred 4to, navadno pa med 5 to in 8 mo zjutraj... Tako da verjetno nisem pravi naslovuser posted image , res pa je,d a mi to čisot odgovarja, saj mi je ponoči mičkeno manj slabo in potem lahko vsaj kaj naredim tačas...

Sicer sem vedno zaspala ko top, nikoli nisem mela s tem problemov, zdaj pa se uležem ob pol osmih, pa še ne morem takoj zaspat... Edino, po čemer me res takoj zmanjka in spim ko anglečke, je seks... Te pa razumem, če ti ne paše, ampak za spanje pa res pomaga, vsaj meni;) Res pa je, da moj lubi takrat, ko grem jaz spat že davno spi ali pa celo že vstaja...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne morem spat
8.1.2007 13:36:20   
onina
Jaz tudi ne morem spat! user posted image
Zvečer se uležem tam okrog 11-e, potem spim do ene pol enih, ko prvič pogledam na uro, ampak potem kar hitro nazaj zaspim. Potem se pa zbudim ob 3 in ne morem več zaspat. Če pa moj še malce smrči zraven, je pa sploh konec spanca. Potem vstanem, si naredim kozarec mleka in knjigo v roke ter na kavč. Počakam do 5., ko moj vstane in gre v službo, potem pa spim do 8.30.
Pa tako kompliciramo, pa še otročka nimamo - kaj bo šele potem?! Ha, ha. No, še 14 dni, pa bomo videli - me po moje nobeno smrčanje ne bo vrglo v luft!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!