|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Zapp
5.1.2007 22:11:39   
Maxica
Vedno bolj se zaljubljam v ta voziček, pa me zanima, od kakšne otrokove starosti se ga da uporabljati? Je že za cca.polletnika, ali je to bolj kot marela, za večje otročke?user posted image  Tiste, ki ga imate, mi ga priporočate?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Zapp
5.1.2007 22:30:50   
StBarbara
Mi smo ga kupili pri enem letu, dosti prej, se mi ne zdi smotrna uporaba user posted image ...tam nekje od 10 mes. pa pomoje lahko...

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Zapp
6.1.2007 9:18:43   
L & L
Mi smo ga kupili za Patrikou prvi rojstni dan, drugač po moje tut tam od ene 10 meseceu, ali pa ko lepo samostojno sedi.
No pri nas je sicer prišeu v pošteu kot dodatno vozilo, mali je v lupinici na Zappu, ta velik pa v Fristajlu.
Meni je zakon, sploh če kam grem s ta malim po hitrih nakupih ali k zdravniku, samo z lupinico ga nataknem gor in že šibava, skratka vse naj naj, glede tega vozočka.
No evo mali v lupinci na Zappu

user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Zapp
6.1.2007 9:34:33   
kofetek2010
mi smo ga kupili pred dopustom, ker je Buzz mal prevelik za vlačit na letalo (takrat je bila tamala stara 7,5 m in je že čist samostojno sedela) user posted image

sedaj Zappa uporabljamo za po nakupih ali kadar gremo kam na brzino, za zunaj pa sedaj, ko je bolj mrzlo na Buzza naštimamo zimsko vrečo in z njim šetkamo user posted image  

takole pa se Zapp poleži user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Zapp
6.1.2007 23:01:38   
andrejaz
Uporabljaš ga lahko od vsega začetka vendar v kombinaciji z lupinico Maxi Cosi.
Mi smo Marka vozili v lupinici do okoli 8 meseca, in ga nato prestavili v športni del, vendar se je ćisto izgubil v vozičku. Tudi pasovi so otroku skoraj na vrhu glave pri 8 mesecih. Tam okoli 10 meseca pa je že bilo bolje in se ni čisto izgubil v vozičku.

Mi smo Zappa itak vedno in tudi sedaj pri Sari uporabljamo samo kot pomožni voziček za po nakupih, na obiske,...

Evo slika kako je izgledalo pri 8 mesecih - pasovi so čisto na vrhu glave namesto na ramenih, saj se ne dajo nižje

 
user posted image



< Sporočilo je popravil andrejaz -- 6.1.2007 23:02:26 >


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Zapp
6.1.2007 23:31:25   
Samoyedka
Meni je tale voziček tudi vedno bolj všeč, sploh ker se lahko zloži v mikro varianto user posted image Me pa neki zanima- nekje sem videla (kje pa ne vem več user posted image ), da naj bi letos začeli izdelovati tudi Zappa z naklonom?

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Zapp
6.1.2007 23:49:46   
Anonimen
Joj, saj vem, da bo Frutka spet huda, ampak za drugega kot po ravnem in trgovinah tale voz ni. Mi3 smo ravno danes sli od Toskega Cela proti Katarini (ja, norci, da se Zappom tja spravimo) in mi je dvakrat se tamal skor na glavo prekucnu z vodo vred, sem se ta zadnji trenutek ga ujela - se je zatikal ob tiste kanale na cesti za odtekat vodo ..

Drugace sem ga ponavadi vedno spluvalauser posted image , da ni vodljiv .. pa kr je, ko se ga navadis (ga ima fant v avtu, ce gre njegov mali z nama zvecer na sprehod ..), edino kar mene moti in mi gre zato ta voz na zivce - ROPOTA! Po asvaltu je groza..po trgovini se pa itak ne slisi ..

LP, Ribica

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Zapp
7.1.2007 0:01:30   
andrejaz
Samoyedka - a si mogoče mislila na Romerja, ki je na hitro čisto podoben Zappu

Evo link

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170174

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Zapp
7.1.2007 0:07:38   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz

Samoyedka - a si mogoče mislila na Romerja, ki je na hitro čisto podoben Zappu

Evo link

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170174


prav luškano zgleda, sploh črn user posted image  


ampak uporaben samo do otrokove teže 9 kil??? user posted image user posted image user posted image  
naša je bolj med tasuhcenimi in je imela že pri cca. 11,5 mesecem 10 kg user posted image

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Zapp
7.1.2007 10:32:26   
Samoyedka
Andrejaz, ne sem kar Zappa mislila user posted image No, tale Römer je pa za našega pikija že skor premali, saj ima pri petih mesecih že osem kil user posted image Zappa v avstrijskih katalogih hvalijo kao voziček, ki se zloži v najmanjši paketek med marelami, direkt za v naš "ogromni" avto. Čeprav...če pa se ne obnese na terenu, pa spet ne vem, katero marelo naj nabavimo? Kakšen predlog?

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Zapp
7.1.2007 14:44:01   
frutka_
Eh, ribica veš da ne bom jezna ampak meni se zdi  čisto ql vozek.user posted image Jaz ne vem kje ljudje živite ampak mi smo v mestu in največ kar je grobega terena je pesek v drevoredu in tam ga lahko vozim čisto normalno. Tudi na morju po plaži sem ga lahko peljala. Pač stvar okusa. Ampak VSAKO trikolesno marelo boš vozila drugače kot marelo na štiri kolesa.
Jaz sem ga kupila iz več razlogov. Eden izmed njih je tudi ta, da ga najlažje spravim v taxi, pa tamalega, punkle in sebe. Mož ima avto, do vrtca je pozimi včasih svinjski mraz in cca 20min. hoje. Takrat zjutraj kličeva taxi, popoldan pa greva peš domov z vozičkom. Uporabljamo ga zdaj že 2.sezono in je čist OK. Lahek je in vodljiv, praktičen, v redu zgleda. No, takšna poskočna varianta.
Če ga potrebuejš, ti je všeč in imaš denar si ga kupi. Jaz ga bom uporabljala do konca. Že zdaj sem pa z njim prevozila nenormalno km. Škoda, da nimam gor števca km.user posted image



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Zapp
7.1.2007 19:53:51   
Taja Nagaja
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz

Samoyedka - a si mogoče mislila na Romerja, ki je na hitro čisto podoben Zappu

Evo link

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170174


prav luškano zgleda, sploh črn user posted image  


ampak uporaben samo do otrokove teže 9 kil??? user posted image user posted image user posted image  
naša je bolj med tasuhcenimi in je imela že pri cca. 11,5 mesecem 10 kg user posted image



Saj ni samo do 9 kg. Samo naši znajo zelo zelo dobro prevajat user posted image

Razlika je v tem, da ima Roemerjev možnost naklona hrbtišča in zavzame malo več prostora,  ko je zložen ( 73 x 45 x 33 cm) in je le rdeč in seveda črn ( za Jano73 user posted image ) in spredaj ima lok.   Težka pa sta oba 6 kg. 



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Zapp
8.1.2007 22:16:28   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: bino

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz

Samoyedka - a si mogoče mislila na Romerja, ki je na hitro čisto podoben Zappu

Evo link

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170174


prav luškano zgleda, sploh črn user posted image  


ampak uporaben samo do otrokove teže 9 kil??? user posted image user posted image user posted image  
naša je bolj med tasuhcenimi in je imela že pri cca. 11,5 mesecem 10 kg user posted image



Saj ni samo do 9 kg. Samo naši znajo zelo zelo dobro prevajat user posted image

Razlika je v tem, da ima Roemerjev možnost naklona hrbtišča in zavzame malo več prostora,  ko je zložen ( 73 x 45 x 33 cm) in je le rdeč in seveda črn ( za Jano73 user posted image ) in spredaj ima lok.   Težka pa sta oba 6 kg. 




user posted image user posted image user posted image  
torej ga moram it "nujno" v živo pogledat user posted image  

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Zapp
10.1.2007 20:06:35   
Taja Nagaja
Sem si danes ogledala oba. Pa vam napišem pluse in minuse, ki sem jih kot  opazovalka opazila user posted image .

Quinny Zapp:
+ lahek
+ se zloži na zelo zelo majhno
+ veliko barv na izbiro
+ zaščita za dež
+ možnost namestitve lupinice



Roemer Verve:
+ lahek
+ naklon se malo spusti (res malo)
+ zaščitni lok
+ nakupovalna košara (za kakšen sok user posted image )


No okusi so različni, izbira pa je vaša user posted image . Jaz pa še kar razmišljam user posted image .




(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Zapp
10.1.2007 20:21:55   
soncece24
Pred kratkim sem na eni nemški online-trgovini našla še nekaj ala zapp, samo da je možnost uporabe s košaro že od rojstva dalje

user posted image

user posted image


A ni svetski?






_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Zapp
10.1.2007 22:54:49   
pravljica
meni se tudi lušta zapp...ampak tale naklon, pa lok spredaj, pa možnost obesit gor kakšno vrečo plenic ipd. (saj bi ga imela predvsem za po trgovinah in po mestu, tam se ponavadi kaj kupi, če pa potem nimaš tega kam obesit pa ne vidim poante user posted image  )...vizualno mi je pa zakon user posted image

aja, pa sama sem videla gor zmontirano košaro dreamy, tako da ne razumem nekaterih, ki pišete, da ta kombinacija ni možna user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Zapp
10.1.2007 23:00:04   
kofetek2010
pravljica - saj na Zappa lahko obesiš kakšno vrečo, samo potem moraš voziček NUJNO držat user posted image  mislim, da zaradi teže košare in samega težišča, stabilnosti vozička ni primeren za košaro user posted image


bino - Zappa ti lahko posodim za kak dan, dva in ga sprobaš user posted image  




sicer pa... naši čist novi sosedje vozijo novorojenčka v avtu kar v Quinny košari user posted image user posted image user posted image  a jim naj kaj rečem? user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Zapp
10.1.2007 23:06:41   
andrejaz
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

aja, pa sama sem videla gor zmontirano košaro dreamy, tako da ne razumem nekaterih, ki pišete, da ta kombinacija ni možna user posted image


Možno je že, ampak ali je tudi varnouser posted image , da se voziček zaradi velikosti košare ne prevrne.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Zapp
10.1.2007 23:20:25   
Anonimen
No, frutka, mi tudi zivimo v mestu, pa po pesku manj ropota, kot po asvaltu, v centru so tudi granitne kocke (kaj lepsega! se cakam, da nam kdo zvecer kaj v glavo vrzeuser posted image ) pa tudi po gozdu in gozdni cesti sav ga ze sprobala user posted image

No, za po Toskem celu do Katarine ga odsvetujem user posted image  Bi mali zadnjic dvakrat se skor na glavo prevrnil, enkrat sem se pa se jaz fajn udarila v koleno (se je navzdol po klancu zatikal v odtocne kanalcke za vodo).

Frutka, a tvoj Zapp (in od ostalih) nic ne ropota?

Ampak jaz se vedno lazje zlozim trikolesnika od Mothercareja user posted image  Mam prekratke roke za Zappa zgleda user posted image  Ko zlagas dol naslonjalo (1 stopnja), se moram cez cel voz nagnit user posted image  Pa v twingotu se vseeno zavzame pol prtljaznika (pa gre tirkolesnik noter).

Ni tako slab, samo jaz ne bi dala 40k za marelo, sploh pa ne ropotajoco user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Zapp
11.1.2007 9:54:06   
zmajči25
Mi bomo tudi kmalu potrebovali eno marelo (imamo Buzza) ko bo tamala pri nonotih v varstvu in sem se ogrela za Zapp, ker mi je lep pa praktičen se mi tudi zdi, ker se ga da na čisto malo zložit. Zdej pa sem vidla tega Romerja in mi je tudi lep, pa še naklon se da znižat (pri Zappu je bil to največji minus). Bom morala it pogledat te vozičke še v živo, ker se mi oba dopadeta. 

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Zapp
11.1.2007 10:04:01   
zmajči25
Aja, pa še to. Ali je katera ugotovila, če drži, da je Romer voziček samo za otroke do 9 kg? Ker mi res ne gre v račun, da gre za športni voziček in otroke do 9 kg. Pa ja otroka ne posedeš v tak voziček, dokler ti ne sedi (tam okoli 6 meseca, ne prej), takrat pa je veliko otrok že blizu 9 kg, če ne še težji? user posted image  By the way... moja je pri 10 mesecih težka nekaj več kot 10 kg, pa je v zlati sredini, kar se teže tiče. Imamo pa sosedo, ki je 10 dni mlajša in dober kilogram težja od moje.user posted image
Najbrž tisti iz BC-ja ne znajo prav prevajat?

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Zapp
12.1.2007 7:22:12   
Taja Nagaja
Hojla!

Sem že malo višje napisala, da pač ne znajo prevajat user posted image . Ko sem bila v sredo v BC sem jih na to opozorilia in so rekli, da bodo popravili. No, mogoče jim pa le uspe.

Kar se pa naklona pri Roemerju tiče je res minimalen. Mene ni prepričal. Zloži se pa tako, da se prepogne, zato širina ostane enaka širini vozička.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Zapp
14.1.2007 16:56:56   
skuštrana
Ja, Ribica, naš zapp tudi ropota...Pa me to ne moti, se mi vsaj ljudje umaknejouser posted image
Drugače pa, jaz našega zappa porivam vsepovsod - po plazah, po snegu, po kamnih, po granitnih kockah..Pa kar gre, pač malo bolj močno porinem.
Tole, da ti v twingu zavzame pol prtljaznika, ti pa ne verjamem..Jaz imam saxoja, pa mi zavzame en majhen kotek prtljaznika, tako da...In kolikor vem ima twingo malo večji prtljaznik kot saxo.

Jaz svojega zappa ne bi zamenjala za noben voziček..Čeprav ga zadnje čase zelo malo uporabljamo, ker večinoma hodimo..Mami pa v jokuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?