|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeča suha koža...
19.12.2006 10:43:06   
max81
Pozdravljene

moja user posted image   je stara 6 tednov in ima že 2 dni po ličkih. okoli ust in na bradi strašno rdečo, pikasto in suho kožo. Mazala sem jo z Bephantenom pa se ni stanje čisto nič spremenilo. Danes sem jo namazala z olivnim oljem. Jo nič ne srbi, se mi pa zdi da ji kožo kar skup vleče. Je imela katera podoben primer? Sem pa že kr malo obupana ker res vse skupi kr grozno zgleda.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeča suha koža...
19.12.2006 10:54:23   
Anonimen
Jza bi jo namazala s šentjanževim obljem. Moj Tibor ima tako od mraza, pa mu to pomaga.

(odgovor članu max81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeča suha koža...
19.12.2006 11:24:01   
činča
poskusi z bepanthol intenzivni losjon,to je prav za takšno kožouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeča suha koža...
19.12.2006 11:37:24   
najina pikica*
tut nš žapček je imel pri 6 tednih takale mozolčke....jst mislim,da se mu čisti koža na obrazku...to ni nič hudega,je normalno....zginiilo bo samo od sebe,no vsaj pri našem je,lahko pa mu namažeš ličkaz mazili(bepanten,olje,...)zaradi suhe kože...user posted image

(odgovor članu činča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeča suha koža...
19.12.2006 12:03:16   
nenn
Dojenčku se čisti koža. Če dojiš lahko lička namažeš kar s svojim mlekom nekajkrat na dan in pustiš, da se posuši, zvečer pa z Bepanthenom. Pri moji hčerki je trajalo skoraj en mesec, da so izginili mozoljčki in suha koža. Za suho kožo je zelo dobra tudi Cold cream za dojenčke od Mustele - dobi se v lekarni. Moji hčerki pomaga ta, po Bepanthenu ni bilo dosti bolje.

LP 

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeča suha koža...
19.12.2006 15:28:01   
petraz
Ko je naš Anže dobil rdeč suh madež na ličku, sva ga najprej tudi sama mazala, pa ni nič pomagalo. Nato pa smo šli k pediatrinji in nam je povedala, da je dobil dermatitis... zaradi suhega zraka in kurjave. To se rado zgodi v tem kurilnem času... Tako, da ti svetujem, da greš raje k zdravniku, ki ti bo predpisal pravo kremo (zmešajo jo v lekarni)... Od priajteljice tamali pa je imel rdečo pikasto kožo pa so mu ugotovili, da gre za atopični dermatitis... tako, da ti zelo težko rečem kaj bi lahko bilo...user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?