|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrčki za dojenje
14.12.2006 8:51:03   
Anonimen
Vse bolj se približuje datum rojstva, pa me zanima kje ste kupovale modrčke za dojenje. Kje so dobri pa hkrati cenovno ugodni?
Hvala za vaše informacije.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 10:06:08   
zojaB
Živjo, jaz sem si nabavla enega v Mulerju, tam so najcenejši 2.200,00 SIT, pa enega v Šparu cca 3.000,00 kasneje bom pa še enega od ALISE v Pikapolonici tam so tud od 3.000,00 dalje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 10:26:02   
ksenjak
Jaz pa sem imela skoz navadne in ni bilo nobenega problema.

Lp

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 10:36:40   
petraz
Jaz sem jih kupila v H&M, imajo bele ali črne, bombažne, cena pa je 2000 sit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 10:37:16   
triša
Ne kupuj si preveč teh modrcov za začetek maš dva čez glavo dovolj,ker itak ne veš kolko boš dojila. Pol ti pa v omari ležijo. Kupi si še blazinice pa jih večkrat na dan lepo menjaš da ne zamenjaš pet modrcov na dan. Sicer sem pa jaz v glavnem mela ta navadne, ko sem jo dojila sem si pa majco in modrc slekla,ker otrok ko se doji se te rad dotika. Kožni stik je za takega malega zelo pomemben.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 11:25:07   
Baucka
Kupla sem si tri takšne moderce še v nosečnosti, ker so se mi prsi povečale in mi ostali več niso bili prav. Kupila sem si 2 št. večje in nosila sem jih samo v nosečnosti. Ko sem dobila naval mleka (tretji dan po porodu) me je vse tiščala in nisem mogla nosit modrca. Še zdaj ga ne nosim, ker ga enostavno ne prenesem. Bom pač imela prsi do popka user posted image .

Moj nasvet je. Enega si kupi naprej, po enega pa idi potem ko boš že dojila, saj ne veš točno za koliko se ti bodo prsi povečale. Če te pa modrc tišči pa ni vredu, saj se ti lahko še  mlečni vodi zamašijo.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 11:27:06   
Baucka
To sem pozabla.

Kupla sem jih v H&M, so poceni in bombažni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 12:10:45   
soja
V H&M imaš tudi spodnje majice(nederček +majica -vse v enem) za dojenje. Res so fajn, če dojiš kje v javnosti.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 13:06:59   
BLAŽIKA
Jaz sem jih kupila v H&M, imajo bele ali črne, bombažne, cena pa je 2000 sit.


Tudi jaz sem kupila te in sem bila zelooo zadovoljna.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 14:30:08   
Strawberrie Cherrie
Hehe, jaz sem zadnjič že pri nastavkih za dojenje diplomirala glede velikosti -> zato nikakor ne vem, kako št modrca naj vzamem -> zdej mam 75B, študiram pa, da bi vzela kar C -> pa je samo še 2tedna...
Butasto se mi pa zdi vrečt vstran (čeprav samo 2tisoč sit, se pravi okoli 8-10EUR user posted image ), da mi bo potem pretesen ali pa da bo mi visel ko plahta na zizah...
DŽIZUS....

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 14:34:04   
eya
Jaz sem tudi imela prej 75B, pa bi mi bil tak modrček na začetku premajhen, tako da sem nosila na začetku 80B, 80C. No, zdaj mi je pa tudi 75B spet prav, ko se ne doji mali več tako pogosto in ni toliko mleka.

Kupila pa sem jih v Mullerju, enega pa v Pikapolonici.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 14:45:39   
škratek
Ko smo imeli še Mothercare sem si tam kupila dva v kompletu in sem ju lepo prala in uporabljala blazinice. Je blo dovolj.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 14:48:36   
tinkamiška
Jst sem si jih tudi kupila v H&Mu, pravzaprav dva. Sem mela prej 75B in sta mi bila potem prav 80C, mislim, da imam enega celo 85C. Računaj, da si boš dala notri še blazinico in je boljše, da je malo večji, kot premajhen.
Sem ju mela ves čas dojenja, ponoči pa ne, sem si dala ozko majico in brisačo spodaj, ker mi je ornk zamakalo.

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 23:05:12   
***pika***
Jaz sem ga kupila v Mullerju. Žal imajo samo bele, ampak so pa poceni. Kupit sem ga šla dobra dva tedna pred PDP. Sem ga tam probala (nimajo kabine, te pa v 'skret' oz. nekaj podobnega za zaposlene pošljejo) in vzela takega, da je bila košarica rahlo ohlapna - ne preveč) in je bil potem OK.

Kasneje - ko sem prišla iz porodnišnice - sem kupila še enega.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: modrčki za dojenje
14.12.2006 23:07:08   
frufru
1.sem kupila od Alise v Pikapoloniuci za 4000 sit, pa mi je bil po enem tednu dojenja že tesen, čeprav sem kupila številko večjo. Potem sem pa kupila še enega v Müllerji za 2100 sit. 2 ti bosta zadoščala.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: modrčki za dojenje
15.12.2006 0:46:55   
zima07
Pozdravljene!
Tiste, ki ste napisale, da ste modrčke kupile v H&M, mi lahko napišete, ali jih imajo samo v Celju, Avstriji,...-na odddelkih za nosečnice, ali imajo take tudi v Lj. na "normalnih" oddelkih?

Hvala za odgovore!

Pozdravčke vsem!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
15.12.2006 8:09:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zima07)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: modrčki za dojenje
15.12.2006 12:41:31   
_andreja_
da še jz povem prej imela številko 80/b mogoče c in sem kupila za dojenje 90/c in mi je bil kasneje ko je mleko prišel premali, tko da nevem  sem kasneje morala kupiti še dva večja s košarco e  in se mi zdi včasih da bi lahko bila košarca še malček večja....user posted image user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?