|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOČNA ŽURKA
12.12.2006 13:55:51   
jrakov1
Zanima me če ima katera izkušnjo,da 6-tednov starega dojenčka navadiš ponoči spati?Pri nas je zamenjal dan in noč.Podnevi spi ponoči žura,
podnevi ga še zbuditi ne moreš,pa četudi ga mečkaš in odviješ,ponoči pa juhuhu.
Hvala 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOČNA ŽURKA
12.12.2006 15:06:38   
mojca75
Ja, tudi naša ga je srala,...po enem tednu jo je minilo user posted image

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOČNA ŽURKA
12.12.2006 15:06:46   
Alessia
Mi smo imeli isti problem. Mi smo sicer majčki, zato sem poskrbela, da je bila čez dan čimveč zunaj, pa da če smo ble noter, da je spala zraven šundra, ali v dnevni ali v kuhinji (v glavnem da se je ful zraven nje dogajalo, pa čeprav je spala ko top), ko je bla pa noč pa stroga tišina in tema, pa se je počasi navadla, da je noč za spat. Ma, ne vem, mogoče ti bo znala kakšna bolj pameten nasvet dat. Jaz skušam čim manj komplicirat, pa se s časoma vse uredi. Tud spanje, boš vidla.  

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOČNA ŽURKA
12.12.2006 18:16:44   
maliva
Verjetno kaj dosti drugega kot da ji nazorno pokažeš razliko med dnevom in nočjo, ne moreš narediti. Nato pa upaš, da bo čimprej pogruntala, v čem je keč user posted image

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOČNA ŽURKA
12.12.2006 21:03:19   
eya
Tudi pri nas smo delali tako kot so že predhodnice napisale-podnevi smo delali vse bolj na glas, tudi radio je na začetku čez dan nonstop igral, tudi v spalnici. Nikoli nismo delali podnevi teme.

Ponoči pa vse brez besed in samo z eno malo lučko.

Upam, da vam čimprej uspe!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOČNA ŽURKA
12.12.2006 22:56:35   
natalia
Tudi pri nas smo delali tako kot so že predhodnice napisale-podnevi smo delali vse bolj na glas, tudi radio je na začetku čez dan nonstop igral, tudi v spalnici. Nikoli nismo delali podnevi teme.

Ponoči pa vse brez besed in samo z eno malo lučko.



ja.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOČNA ŽURKA
13.12.2006 18:24:19   
Alisa
Tudi pri nas je čez dan ropota Tv, radio, jaz v kuhinji al pa v dnevni s sesalcomuser posted image , zvečer pa vse pogasnemo in čas je za spanje.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?