|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ingverjev čaj proti slabosti
3.12.2006 22:19:45   
mojčika
A ga katera zna pripraviti? Hvala in lp

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ingverjev čaj proti slabosti
3.12.2006 23:41:16   
katikasu
Meni ga je moj ene 2 cm naribal v vroco vodo in prevrel, pilo pa naj bi se po požirkih..a mi ni nic kaj pomagalo, slabosti  so bile hude kljub temu se en mesec...Tako da ti zelim veliko srece in cimprejsnje dobro pocutje!

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ingverjev čaj proti slabosti
4.12.2006 8:57:19   
Jančika_
Jaz sem imela takega v vrečkah, mi ga je prijateljica iz Anglije prinesla, ful močen je bil, pomagal ni pa NIČ. Ne prvič ne drugič. Pa tudi nič drugega ni pomagalo, samo čas.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ingverjev čaj proti slabosti
4.12.2006 11:26:28   
corfu
Meni ga je osebna ginekologinja in farmacevtka v lekarni odsvetovala. Sama sem čist v riti, slabo mi je da je groza, povrh vsega zadnje dni pa še vse zbruham. Prva nosečnost je bila nekaj boljša kot druga...sem že čist utrujena od tega.

Žal je to del nosečnosti in tudi to bo minilo.

Srečno!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ingverjev čaj proti slabosti
4.12.2006 12:14:59   
ronja
Enako kot ostale, ingverjev čaj je sicer dober (domač ali kupljen), ampak proti slabosti pa tudi meni ne pomaga čisto nič - kot tudi ne nobena druga ljudska modrost, vsak dan slišim kako novo in čisto vse sem že preizkusila. Mislim, da bo res določilna komponenta čas...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Varanje
josephine27

Je seks prek interneta z neznancem varanje?

da (85%)

ne (7%)

ne vem (8%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!