|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost
30.11.2006 9:47:43   
Pinkyca
Pozdravljene nosečke,

zanima me, kdaj se vam je pojavila slabost in kdaj potem le-ta mine. Sem v 6T pa je za1x še nimam. Ali to pomeni, da je ne bo ali se mi lahko vseeno še pojavi?

*op. Saj ne, da bi si jo želela! Samo zanima me kdaj oz. v katerem tednu se običajno pojavi.

Prosim za vaše izkušnje!

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost
30.11.2006 10:19:15   
pika30
Jaz nisem imela niti ene slabosti,v prvi in niti v drugi nosečnosti,hvala bogu.user posted image
Bodi vesela,če jo tudi ti ne boš imela.Zna se ti zdaj pojaviti,traja pa nekje do 12 tedna.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost
30.11.2006 10:20:48   
ribicau
Lahko še komot pride, brez skrbi, tko da ne klič user posted image

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost
30.11.2006 10:23:42   
lunca2
Jaz sem user posted image 10t6dni in tudi še nisem imela nobene slabosti. Za kar sem zelo vesela. Je nič ne rabim.user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabost
30.11.2006 12:10:56   
ronja
Jaz sem 2x bruhala ko vidra, predno sem vedela, da sem user posted image , sploh nisem povezala... POtem sem bila mogoče en teden ok, potem se je pa začelo (ravno nekje okoli 5-6. tedna)... In še traja... NIč ne kliči user posted image , majo punce prav, lahko se pojavi tudi kasneje, res pa je, da navadno v 6. tednu. Ampak nekaterim ves čas ni nič slabo, mami ni bilo pri nobenem nič slabo.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabost
30.11.2006 13:14:42   
Pinkyca
Hvala z odgovore, ki so vedno koristni in dobrodošli user posted image  ! Sem pa za vsak dan, ko mi ni slabo hvaležna ...

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slabost
1.12.2006 8:00:27   
katis
Jaz sem še bolj na začetku nosečnosti - po moje kakšne 3 tedne, bom točno zvedela 21.12. na prvem pregledu user posted image

Glede slabosti pa - mene spremljajo že kar dobrih 14 dni če ne 3 tedne. Najprej se mi je začelo nakako tako, kot da bi imela samo znerviran želodec (kot recimo, če si nekaj ful živčen in ti kar malce klokota po želodcu) - v glavnem neako čudno in povsem neobičajno zame.

No potem se je čedalje bolj stopnjevalo in sem začela čutiti čudno pretakanje in pritisk v trebuhu (kot neke hude prebavne motnje, pa jih ni bilo user posted image ).

No sedaj sem pa že tako, da mi zjuitraj ni prav hudo slabo, ker je želodec še zaspan. Ampak  že kmalu potem mi začne v želodcu nastajati pritisk, kot da bi mi nekdo od spodaj navzgor tiščal pest user posted image  in potem je že žurkauser posted image . Cel dan me po malem matra - ampak predvsem tako, da bolj kot sem lačna, bolj mi je slabo. Ampak lačna sem pa veliko hitreje kot prej user posted image  zato moram sedaj že začet pazit, da se ne bi preveč prenažirala.

Ampak nisem si mislila, da bodo slabosti pri meni in to tako zgodaj, ker imam sicer izjemno neobčutljiv želodec. Ampak očitno je nosečnost res nekaj posebnega user posted image

Uf, šele sedaj vidim, kako sem se razpisala user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?