|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 10:04:38   
Lara28
Zanmajo me vaše izkušnje s tem sedežem. Glede varnosti vem da so dobri testi, kaj pa uporabnost? Predvesem če ga moraš prestavljati iz enega avta v drugi. Je v tem primeru bolj imeti dva (seveda cenejša) sedeža ali enega dobrega?
Hvala za vaše informacije in izkušnje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 10:06:41   
asso
Mene pri Tobijo edino moti naklon za ležanje, ker ima samo 2 stopnji.
Namontira se ga hitro.
Jaz sem ga gledala, vendar sem na koncu kupila BebeConfort Iseos TT, ker je bil v akciji za 30.000 SIT. Se mi je zdelo malo preveč dati 60.000. Sedaj pa za drugo čakam Tobija v akciji in ko bo ga bom nabavila.

Lp

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 10:13:01   
kofetek2010
Tobi ima 5 naklonov in ne samo 2 user posted image  


mislim, da bi bilo dobro z RR iskalnikom poiskat, ker je bilo glede Tobija že toooolikoooo napisanega user posted image


mi smo zadovoljni z njim user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 10:21:43   
asso
A ima 5 naklonovuser posted image  Jaz sem ga gledala, pa je zelo malo šel v ležeč poločajuser posted image  Zdelo se mi je, da sta samo 2 ali 3.

No, ne vem, ker kot pravim sem ga samo gledala. Za ta drugo ga bom, ko bo (če bo) kdaj v akciji sigurno kupila...

Lp

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 10:44:10   
žlička
asso...vceri je bil v baby centru na spletu znizan na 50.000 (nekaj manj)...se kar splača spremljati vsak dan njihovo starn. Tudi mi smo preko spleta kupili maxi cosija.

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 10:55:43   
asso
Ja, ja sem vidla. Spremljam vsak dan BabyCenter, sem tudi jaz že veliko stvari kupila tako.
SEj, če bi bil kakšne druge barve ga bi kupila, ampak glede na to, da imam še ene 4 mesece fore bom še počakala. Še malo pa bo tudi ta stolček veliko v akcijah. Zdej je še nov in ga toliko še ne spuščajo...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 13:03:43   
zmajči25
Tobi je zakon!user posted image  Imamo ga en mesec in smo super zadovoljni z njim. Sistem zapenjanja pasov je res "the best", mala noter sedi kot kralj, pa tudi ful lepe barve imajo na razpolago. No mi smo kupili tistega rdečega na rožice in me vsi sprašujejo kje smo dobili tak cool sedež. Na varnostnih testih pa se je tudi zelo dobro odrezal. Splača se dati tistih 60 jurjev, sej je itak to rešitev za kakšne 3 leta, ko bo potrebno kupiti večjega...
By the way: v drugem avtu imamo Iseos TT od Bebe-conforta in ni primerjave s Tobijem glede uporabnosti, enostavnosti pripenjanja, načinu sedenja v sedežku...
Lepo kupuj nov sedežek!

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maxi Cosi Tobi
16.11.2006 14:03:31   
Lara28
Hvala punce za mnenja!
Sem videla včeraj akcijo v BC, sam tista barva zelena mi je pa resuser posted image . No bomo počakali na kako akcijo, še mamo kak mesec časa!

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maxi Cosi Tobi
17.11.2006 21:55:57   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: žlička

asso...vceri je bil v baby centru na spletu znizan na 50.000 (nekaj manj)...se kar splača spremljati vsak dan njihovo starn. Tudi mi smo preko spleta kupili maxi cosija.


Joj, jaz ga tudi ogledujem, kako sem lahko zamudila akcijo user posted image

user posted image
A je bil tale v akciji? Ker meni je pa zelo všeč, bi imela za malega tega ali pa rdečega...

< Sporočilo je popravil eya -- 17.11.2006 21:59:00 >


_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maxi Cosi Tobi
19.11.2006 12:03:22   
Lara28
eya - ni bil tak zeleni v akciji. Je bil en ultra zeleni - tak pisan. No saj najbrž bi bil našemu Aneju všeč, ampak meni je bl totalnouser posted image .

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maxi Cosi Tobi
19.11.2006 23:17:22   
ursa_p
Podravljeni!

V akciji je bil barva Safari, ki stane okoli 70.000 SIT. To je bila neka posebna "kolekcija" barv.
user posted image
nekaj na ta nacin ... namesto rdece, je bil zelen.

Kar se barve tice je tako ... se pa dodatno kupi prevleka, ki se mi zdi, da se jo v vsakem primeru splaca, ker je skoda sedeza. Je pa kar draga - 8.000 SIT. 

Mi imamo ful lepega ....
user posted image
ampak ne pride do izraza, ker ima modro prevleko cez (barve prevlek pa niso nic lepe).

Mi smo z njim zelo zadovoljni, ampak ... imamo ocitno tako nizek avto, pa ne vem se kaj, da tistega "kazalca" kdaj je dobro zategnjen otrok, sploh ne vidimo. Gal se v njem odlicno pocuti, pa veliko bolj udoben je kot je bila Peg Peregova lupinica. Res sva zadovoljna, da sva ga kupila.

Lp, Ursa

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maxi Cosi Tobi
19.11.2006 23:18:56   
ursa_p
Se to sem pozabila napisati ... ni vse v barvi, ampak tudi v kakovosti blaga. Tisti na Soncku so iz slabsega blaga. V BC vam bojo tocno povedali kateri so Top Line (iz boljsega blaga).

Lp, Ursa

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maxi Cosi Tobi
19.11.2006 23:46:10   
kofetek2010
v Sončku imajo na voljo že nove barve (ki so tud na www.maxi-cosi.com , v BC pa še ne user posted image

npr. tale model Happy Flower:
user posted image

ali tale model Skydiver:
user posted image


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maxi Cosi Tobi
20.11.2006 23:48:39   
zmajči25
Jana73 te moram malček popravit. Mi smo tistega rdečega na rožice kupili pred enim mesecem v Baby centru v BTC, tako da jih v BC sigurno že imajo, je pa treba it pogledat tako v BTC kot na Rudnik, da vidiš vse barve od Tobija. user posted image  Menda imajo Tobije tudi v Arielu, nisem pa sigurna....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maxi Cosi Tobi
20.11.2006 23:58:37   
kofetek2010
od kar smo nabavili avtosedeže jih ne gledam več user posted image  ampak tako kičasto rozastega zihr ne bi zgrešila user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Maxi Cosi Tobi
21.11.2006 9:08:31   
ursa_p
V Arielu jih imajo sigurno ze kak mesec. Ampak nazadnje so imeli izkljucno samo modro barvo (tisto svetlo). Cene so pa podobne kot v BC.

Lp, Ursa

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?