|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 11:17:54   
Vilma
Drage mamice, ki imate postelje take velikosti doma, prosim za pomoč.

Doma imamo posteljico velikosti 120X60, pa me zanima kako veliko prešito odejo imate v tej posteljici in kako velik vzglavnik?

Vam povem, da sem čisto zmedena od te ponudbe in mer. user posted image  

Kupila sem peršito odejo velikosti 100X135 cm in vzglavnik velikost 40X60 cm. Pa se mi zdi odeja fuuul prevelika za to posteljico user posted image

Kakšen nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 11:21:04   
TONČI.
Jaz vzglavnika ne uporabljam pri tamalmu. Z kovtrčkom ga pa pokrijem tako po čez in ne po dovžini. Upam, da zastopiš kaj mislim. Tako po čez, da zatlačim za jogi, da se ne more tako hitro odkrit.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 11:24:35   
Vilma
Ja to sem slišala, da vzglavnika tako mali ne rabijo, tudi jaz ga ne bom. Bolj me skrbi ta odeja, če ni prevelika.
Sem pa šla poskusit zdaj še to varianto po čez in sem zatlačila za jogi in je mnogo mnogo bolje. user posted image
Hvala Tonči user posted image

Še kakšna izkušnja?

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 11:30:42   
najina pikica*
tut nš ne uporablam vzglavnika...in tut mi imama kopvtrček mal večji,da ga lahko zatlačim za jogi...mere so 100x70

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 12:31:02   
2 Sraki
Ni panike če je tako velik, pri nas bomo tudi imeli takega, je bolje da je večji imaš potem možnost mal zatlačit, kot so že druge rekle, pa še manj možnosti je da zleze izpod njega, ko se ponoči premetava.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 20:20:55   
Luskan
Jaz imam posteljo 140x70, odejo pa 120x60, pa je super - user posted image  je star slabe tri mesece; kot so že prej rekle, je bolje, da je odeja malo večja, ker je manj možnosti, da se odkrije. Jaz nič ne zataknem za jogi, samo malo pod njega, pa je; dobro ponudbo odej ima Odeja Škofja Loka - sem tud vse možne odeje pregledala, pa so njihove najboljše, tudi posteljnina je potem v teh merah. Vzglavnika dojenčku še ne daš, dobro je samo, da mu malo dvigneš glavico - to narediš tako, da pod jogi daš kakšno debelo knjigo (ali dve, tako da je enakomerno dvignjeno).  

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
14.11.2006 21:05:41   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Jaz vzglavnika ne uporabljam pri tamalmu. Z kovtrčkom ga pa pokrijem tako po čez in ne po dovžini. Upam, da zastopiš kaj mislim. Tako po čez, da zatlačim za jogi, da se ne more tako hitro odkrit.


Tole je pa res dobra ideja, ker naš mali se tudi sicer razbrca, ker imamo kovterček enako velik kot jogi in ga nisem mogla zatlačit. No, danes pa sem ga dala lepo počez... Hvala za idejo!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
15.11.2006 8:15:43   
Vilma
Ma kaj si potem vse same šivate posteljnino? user posted image
Luksan: Saj Odeja iz Škofje Loke nima mere 120X60? A  si predelala  njihov kovter mer 120X80 al si se zmotila?
Pa tudi ti Najina pikica? Mere kovtrčka imaš 100X70? Spet neka mera, ki ni standardna?

Bom verjetno počakala dokler se malček ne rodi. Potem pa vidla, kaj mi najbolje odgovarja. Verjetno bo moja mera 135X100 malce prevelika za posteljo 120X60. Bom pa predelala kovtrček verjetno na velikost 120X80. To se mi zdi trenutno najboljša varianta, praksa bo pa pokazala svoje user posted image

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Posetlja 120X60 - kakšna posteljnina
15.11.2006 10:58:09   
TONČI.
V odeji sem kupila za novorojenčka kovtrček 60x70. Tako, da je za čist balo user posted image  to dovolj. Sedaj ga pa imam na pralnem stroju, da ko je okopan, ga dam gor in previjem.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?