|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Soba mali princ
4.11.2006 12:52:41   
sezam
Smo pred nakupom otroške sobe. Pa mislim, da se bomo kar odločili za Malega princa.

Zanima, kje jih prodajajo (v Ljubljani in okolici), kako dolgo se čaka na dobavo in ali se da pohištvo kaj prilagoditi - naprimer skrajšati. Kakšne imate izkušnje s tem?

Hvala in lep dan.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Soba mali princ
4.11.2006 14:03:44   
Anonimen
Zadnjic sem jih videla v Lesnini, drugace pa seveda v Ilesu v Idriji ..

Jaz jo imam, pa sicer soba izgleda krasno, samo kvaliteta ni ravno vrhunska user posted image  Mislim, kvaliteta ni najbolj sorazmerna s ceno, izgled pa je user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Soba mali princ
4.11.2006 14:47:34   
dskubin
mi ravnokar sami delamo sobo (no moj dragi), ker so te sestavljive predrage. Moja nečakinja ima malega princa, sej zgleda kar v redu,
niso pa te stvari tako uporabne, kot so si sprva njeni starši mislili, pa še kvaliteta res ne dosega cene. So ful predrage za to, kar
ti nudijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Soba mali princ
4.11.2006 17:11:50   
Luni
Lahko pogledaš v moj album. Mi smo s sobico zelo, zelo zadovoljni, tako s postavitvijo, kot s kvaliteto in montažo. Nam jo je pa zrisal trgovec v Lesnini-Brdo in se zelo splača!!! Seveda pa nisva šparala pri elementih, sva dala res vse, kar mora biti. Cena je res  zgornja, vendar glede na izdelavo in kvaliteto, niti za ceno nimam pripomb. V glavnem, mi dajemo Ilesu vse pohvale......user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Soba mali princ
4.11.2006 17:18:03   
Geja
Meni so sobe od malega princa zelo všeč, ampak predrage.
Zakaj ne bi poiskala kakšnega privat tišlarja oz. tazga ki fuša doma in bi ti naredil za 1/2 ceno... no moj tišlar je že reku tako...

Geja

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Soba mali princ
4.11.2006 17:53:33   
sezam
Geja, saj sem najprej mislila dati tišlarju, ker imamo zelo "zakomplicirano sobo  - mala, podstrešna in še en dimnik je tako, da moramo kar dobro razmisliti, kako najbolj izkoristiti. Samo, sem pač izgubila zaupanje v tišlerji, ker se pri njih takooo dooolgo čaka. Namreč sedaj že 1,5 leto čakava, da nama naredi ene pregrade, da zapreva stopnišče. Za posledico, tudi sobica čka, ker imava sedaj notri to "kramo", ki jo bova dala nato v prostor, ki ga pridobiva pri stopnišču. Sobico, bi pa rada imela janurja postavljeno, da pripravimo stvari za novo user posted image , ki prihaja marca.

Luni - tvoje slikice sem pa že pred časom videla in so bile tudi en plus, da sem se zanjo odločila.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Soba mali princ
4.11.2006 22:51:04   
Seven*
Ikea ima ful poceni in ful lepe sobe..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Soba mali princ
6.11.2006 9:59:02   
Katrin
Tudi midva si že ogledujeva otroške sobe; Mali princ mi je všeč le na pogled, ko pa sem odpirala omare, so se mi zdele precej nefunkcionalne. Moje mnenje pač user posted image

Verjetno se bova tudi midva odločila za mizarja, ki bo naredil sobo po meri.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Soba mali princ
6.11.2006 11:32:41   
naniplus4
Kupili, dobili, zelo zadovoljni! Uporabljamo tudi z velikim zadovoljstvom, tudi kvaliteta se mi zdi zelo v redu. Smo se pa ravo zato odločili za MP, ker smo imeli veliko zahtev (ena soba za tri, ne klasičen pograd, veliko različnih elementov & višin, pisalna miza po meri!) in je bilo to pohištvo edino, ki je za normalno ceno nudilo vse, poleg tega pa še dva res fajn monterja, ki sta stvari natančno sestavila in to točno po naših željah - kljub skici sta za vsako stvar še enkrat vprašala, kje jo hočemo imet.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?