|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška kozmetika
3.11.2006 19:41:33   
ninaklara
Pozdravljeni!
Mene pa zanima,katera otroška kozmetika(milo,olje) je še posebej priporočljiva za občutljivo otroško kožo.Midve uporabljava Niveo,pa nisem ravno najbolj zadovoljna z njo.Nina ima namreč precej občutljivo,bolj suho kožo.Zanimajo me vaše izkušnje

Hvala in lep pozdrav

_____________________________

LJUBEZEN NI ROŽA KI OVENI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška kozmetika
3.11.2006 20:32:15   
Bonnie_RR
Moj tamali je imel na začetku tud suho kožo in sem ga vsakič po kopanju namazala z olivnim oljem iz lekarne. Je res pomagalo...user posted image

Drugače pa jaz na začetku nisem imela doma nobene kozmetike za tamalega (razen kreme za ritko), šele kasneje sem mu vsake toliko dala v vodo pri kopanju še baby bath od Bubchena.

Nasploh so mi izdelki Bubchen user posted image . Vsaj tisti, ki jih mi trenutno uporabljamo: krema za ritko, baby bath in otroški losijon. Drugega pa še nismo probali. Imam sicer doma še eno kremo, ki naj bi bila posebej za občutljivo kožo, ampak tamalega še nisem z njo mazala...

Lp

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška kozmetika
3.11.2006 21:36:01   
sarazan
Tudi pri nas imamo zelo suho in občutljivo kožo. Še posebej, ker je Sara potencialni alergik.

Pediater nam je odsvetoval kakršno koli olje za tako kožo. Najboljša so mleka, ki vsebujejo čim manj dišav.
Mi smo uporabljali Niveino mleko in je bilo ok. Zdaj pa smo prešli na Jonnson`s mleko in je tudi ok.
Drugače uporabljam Bubchen, vendar mi njegovo mleko smrdi user posted image , zato ga ne uporabljam.

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška kozmetika
3.11.2006 22:36:22   
lily975
jaz od vsega začetka uporabljam lumpijevo kozmetiko na bazi mandlja in kamilic pa sem zlo zadovoljna.Na začetku je imel sinko zelo občutlivo kožo sedaj pa ima zdravo in lepo.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 10:53:00   
Alisa
Jaz že od začetka uporabljam kremo za ritko od Bubchen-a in sem potem kupila tudi ostale izdelke pa sem zadovoljna z njimi. Je pa Anže tud zlo občutljiv otrok.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 11:10:38   
Anonimen
Kar Bubchen, ampak nima občutljive kože. Pa nekaj od Oriflame.

Drugače je za suho kožo priporočljivo domače olivno olje. Če potrebuješ, javi na zs user posted image .

(odgovor članu ninaklara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 12:25:21   
mojcapr
Jaz uporabljam Bubchenovo kozmetiko. Samo za sina, ki ima ful suho kože-je astmatik, pa mi pomaga najbolj olivno olje iz lekarne. Kože je ful mehka in njena suhost je izginila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 12:50:36   
dory
Jst mam ze od rojstva tamalga vso kozmetiko od penaten in jo uporabljam tud sama...

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 15:20:39   
maja979
mi pa imamo mandljevo olje iz lekarne. in je čist ok

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 22:20:20   
Metuljček Cekinček
Za občutljivo kožo zelo priporočajo kozmetiko blagovne znamke Eucerin, ki se dobi v lekarni.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 22:23:58   
rija
Za suho kožo je najboljše olivno olje iz lekarne: jaz sem malega najprej zmasirala z olivnim oljem, potem pa skopala in bil je cel "žameten".....user posted image

Do osmega meseca nismo uporabljali prav nobene kozmetike, po šestem smo začeli edino rito mazat z bepanthenom.
Izjema je seveda milo 1x tedensko.

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 22:43:39   
MALINČICA
A po oljenju si ga kopala? Oprosti, nisem še mamica, tako da ne vem.
A se ne olji po kopanju?
Jaz sem imela namen it kupti ta olja za masaže, ki sam jo tudi sama uporabljala celo nosečnost proti strijam, imajo tudi takšno prav za dojenčke.
Je ful razlika od teh olj, ki sem jih včasih uporabljala (nivea, lumpi, johnsons), se tako lepo maže, da pol sploh ni mastno.
Nisem vedela, da so kopa po mazanju z oljem.user posted image

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška kozmetika
4.11.2006 22:49:21   
rija
Ja, kopala sem ga po oljenju.
V bistvu sem ga masirala z oljem pred kopanjem. Potem je tega olja nekaj ostalo v vodi, nekaj ga spivnaš z pleničko (nikoli ga ne brišem z brisačo) in potem otrok ni ves masten, ko ga oblečeš. Ostane pa en fajn tanek film olja na koži.
Tako so nam pokazali in svetovali v porodnišnici.
Tudi jaz bi ga šla verjetno mazat po kopanju.....če mi nebi pokazali kontra.
In res si ne predstavljam, da ga oblečem tako mastnega v čiste cotke.

Malinčica, če ti lahko svetujem, uporabljaj res samo lekarniško olivno olje. Je hladno stiskano in brez kakršnih koli dodatkov, ki bi lahko dražili kožo.
Nekateri uprabljajo mandljevo olje, vendar je lahko alergeno.

Pa še en nasvet: z oljem čimdlje od glavice. Jaz sem ga na začetku masirala tudi po glavici, pa smo staknili take memence, da sem rabila 3 tedne, da sem jih odpravila. In od takrat se njegove glavice nisem dotaknila z nobenim oljem in tudi temenc nismo dobili nikoli več.

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?