|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BOMBAŽNE PLENIČKE
11.10.2006 11:05:48   
kristi
Zanima me kaj menite o uporabi bombažnih hlačnih pleničk,sicer imam do poroda še dolge mesece a me vseeno zanima vaše mnenje ali jih katera še uporablja?Vem da so te za enkratno uporab enostavne za uporabo,kaj pa za otroka?Za vsako mnenje bom vesela, lep dan in čim več nasmejanih dni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
11.10.2006 11:28:13   
*maja
Ja mi jih uporabljamo in sicer Racmanke. Uporabljati pa smo jih začeli nekje pri starosti 2 mesecev in sicer zaradi tega, ker ima naša pupa alergijo na neko snov (ne vemo točno katero), ki jo vsebujejo pleničke za enkratno uporabo.
Mi smo s temi pleničkami zelo zadovoljni (mi je žal, da jih nisem uporabljala, že pri starejših dveh), pa še na finančnem mesčnem proračunu se pozna.
Dela pa tudi ni kaj dosti, vržeš v pralni stroj obesiš in zložiš. Če pa imaš sušilca pa je še toliko manj dela.

Jaz jih vsekakor priporočam.

(odgovor članu kristi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
11.10.2006 12:10:22   
Tracy
Priporočam!
Jaz sem bila zelo zadovoljna. Do nekje enega meseca je problem, ker rado uteče ven, ob nogicah, saj so še tako tanke. Na začetku tudi nisem uporabljala prekrivnih hlačk, tako da sem jo zmeraj preoblačila celo. Sicer pa pomoje okolju prijazno pa tudi dojenčku seveda.

lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
11.10.2006 13:36:01   
SašaR
Tudi jaz oziroma mi priporočamo.

Drugače je pa milijon postov na to temo odprtih. Ti samo malo pobrskaj in boš našla. Mi jih uporabljamo od prvega dne naprej.

LP Saša


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
12.10.2006 9:37:33   
Billi
Mi jih tudi uporabljamo od samega začetka in smo zadovoljni. Ponoči pa še vedno uporabljamo pamperske, da je ni treba previjat. Pa me zanima, tiste ki uporabljate racmanke tudi ponoči, kako se obnese? 

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
12.10.2006 10:43:03   
Anonimen
Se strinjam z že napisanim. Mi čez dan uporabljamo Racmanke. Fina zadeva.

(odgovor članu Billi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
12.10.2006 19:55:37   
mtina
Jaz sem si jih že nekaj pripravila - zeleni racman - zdaj me pa zanima katero vrsto prekrivnih hlačk naj kupim?  user posted image

Prekrivne hlačke Racman (bombaž/mikropor) ali
Prekrivne hlačke Bummis ali
Pletene volnene hlačke
 
Ali nujno, da moraš Racmanke ponoči menjat, če otrok ni pokakan?
 
Hvala

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
12.10.2006 20:49:31   
SašaR
1. ponoči uporabljamo racmanke, če pupa bolj pije dobi dva vložka sicer enega nočnega. Je pa res, da kdaj pa kdaj je tudi premočena skozi (zjutraj). Je pa v eni plenici celo noč.

2. Mi uporabljamo bombaž/mikropor in so zakon, volnene so pa tudi super in naj bi bile idealne za ponoči, ker je otroček dalj časa v eni plenici.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
12.10.2006 21:36:13   
maliva
Mi tud zdej uporabljamo Racmanke - kak teden. Smo zadovoljni, samo nekaj se nama z mozem zdi zelo cudno in na teh postih se tud nikjer nisem zasledila. Otroci vam vzdrzijo v mokrem vlozku??? Najin sinčk zacne takoj, ko je polulan, protestirat in tako dolgo ni miru, dokler se mu plenica ne menja... Ma ni variante, da bi on moral moker plazit naokrog... Morda je pa to zato, ker imamo Racmanke sedaj na novo... Prej je imel plenice za 1-kratno uporabo in ni cutil, da je moker... Sedaj pa takoj zazna. Ima katera izkusnje s tem?

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BOMBAŽNE PLENIČKE
13.10.2006 11:57:05   
Grascakinja
Prodajam malo rabljen komplet racmank, ki smo jih nehali uporabljat zaradi težav s kolki. Javi se na ZS, če te zanima.

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nik, Nick, Nicholas?
Jaka RR

Všeč mi je ime Nicholas, a se mi zdi, da ne paše v naše okolje. Kaj vi mislite?

Nik (58%)

Nick (4%)

Nicholas (6%)

Nobeno mi ni všeč (32%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!