|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam s čevlji?
3.10.2006 14:35:14   
Anonimen
Kaj naredite s čevlji, ki jih otrok preraste in so še čist ok, lepi, čuvani, kot novi?

Jaz jih kar nekaj šparam user posted image , sploh ne vem, zakajuser posted image . Škoda mi jih je kar stran vreči, vem pa, da ni dobro, da drug otrok nosi te čevlje.
Zdaj se mi jih je v škatli že nekaj nabralo in razmišljam, da bi jih vseeno nesla na rdeči križuser posted image
Kaj ve naredite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 14:38:32   
facka
Čisto začetne čevlje (ko se otrok šele začenja učit hodit) sem dala naprej, ker še niso shojeni. Ostale pa ponavadi nesem v škatli na karitas

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 14:51:26   
speli
Punce bodimo realne, da tudi, če  je  čevlje  že kdo nosil, ni nič narobe, če so saj pribljižno lepo ohranjene, da jih spraviš, in če misliš še kdaj imeti kakega otroka, tudi porabiš.
Jaz imam ponavadi na sezono oz. na številko dvoje čevlje in jih znosiva v nulo, kar pomeni, da jih vržem stran, ko jih preraste.

Če pa smatraš, da jih nihče ne bo nosil, pa jih podari nekomu, ki bo te čevlje z veseljem ponosil, tudi če so nekoliko znošene...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 14:51:37   
srki
Jaz pa kar vse šparam, tiste, ki so manj shojene in tiste ki so več (čeprav res niso ne vem kako shojene, ker jim noga tako hitro raste). Čevljev, v katerih gre npr. v vrtec, sploh dosti ne shodi, saj so zunaj samo eno urco, ampak še to v primeru lepega vremena, tako da niso sploh obrabljeni.

Jih bom uporabila kar za bratca ali sestrico-nekoč user posted image

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 15:06:13   
petraz
Jaz mislim, da jih lahko ima še drug otrok, če so res lepo ohranjeni. Tudi sama razmišljam v tej smeri.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.10.2006 15:08:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 15:10:00   
Mina1
Jaz sem vse "ohranjene" pospravila v škatle in šparala za drugega. Sedaj mi še kako prav pridejo vse supergice in cicibanovi čeveljčki za malega piškotka.

Tiste zdrajsane in res ponošene so pristale v kanti za smeti.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 16:07:34   
Maxica
Naš tudi še nobenih ni pošteno znosil, je vse prej prerastel, tako da so vsi čeveljci (no, več ali manj so to nike superge) še čisto lepi. Tako da jih imam spravljene kar lepo v original škatlah in jih bom porabila tudi za drugega user posted image . Ne vem no, zakaj bi jih dajala naprej. Saj tudi v Karitasu jih potem nekdo nosi, a ne?!user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 17:32:38   
Anonimen
Maksica, kako kaže kaj v trebuščku? Bo kmal?user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 17:38:04   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina

Maksica, kako kaže kaj v trebuščku? Bo kmal?user posted image


user posted image Zgleda, da še ne, sem mislila, da bomo kaj prehiteli, ampak očitno veliko ne bomo, če sploh.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam s čevlji?
3.10.2006 17:41:00   
Anonimen
Vi kar počakajte. user posted image  Nč ni treba prehitevat. Točnost je lepa čednost.user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?