|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri dan pozitivni test????
13.9.2006 14:54:41   
Anonimen
Vprašanje za vse že izkušene nosečke. Zanima me kateri dan ciklusa vam je test pokazal pozitivno? Ali je možno že pred 28. dnem?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri dan pozitivni test????
13.9.2006 15:22:44   
Anonimen
Meni ni. M bi morala bila dobiti nekje okoli 10. v mesecu, test pa je bil pozitiven šele 17. (čisto rahla črtica), tista taprava je bila šele 23.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri dan pozitivni test????
13.9.2006 15:53:19   
Kati23
Meni je test Clear blue pokazal + že tri dni pred nepričakovano user posted image , čeprav sem test nekaj dni po izostanku ponovila in je bil + še bolj močno viden! Zdaj sem srečka nosečka! user posted image Želim ti veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri dan pozitivni test????
13.9.2006 16:11:36   
Gina
Meni 28. dan, prej mi ni. Sem pa slišala, da nekaterim niti 28. dan ne pokaže, ampak šele kasneje.

(odgovor članu Kati23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri dan pozitivni test????
16.9.2006 8:56:15   
Ivek
Haj!

Meni je pozazalo 10 dni po zanositvi (ovulaciji), kar pomeni, da bi menstruacijo dobila, če ne bi zanosila, šele čez 4-6 dni!
Enim pač zelo hitro. Mislim da tiste imejo več tega HGH hormona. Boljše, da ga je več, kot premalo....
No, torej ni nujno čakat do 28. dneva, čeprev riskiraš, ker si lahko noseča, pa tega še ni mogoče očitati zaradi prenizke doze hormonov.

LP

Ivek v user posted image     

_____________________________

Sve prave su ljubavi tužne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri dan pozitivni test????
16.9.2006 9:18:44   
s u g a r
haj jutro vsem.

Jaz sem vceraj izvedela da bomo imeli bebiko.
Test je bil na popoldanskem urinu (no ob enih), neredila sem ga zato, ker mi je zmujala in sem bolna in mi je zdravnica dala antibijotike in sem rekla sam preverim ce ni slucajno kaj ratalo in glej ga zlomka na 29 dan mi pokaze user posted image  (dve mocni), torej ADIJO ANTIBIJOTIK in cez par ur sem ponovila da ne sokiram prevec dragija (pa da bi se potem izkazalo da je bilo brez pomena) in spet ceprav malce bolj svetli a vseeno mocni user posted image .

tako da smo dobili potrditev, da smo na morju nastimali dete.

nekako se ne dojameva a sva vesela.

Imela pa sem Babycheck.

No veselo na delo in da boste cimpreje ugledale user posted image user posted image .

lepo bodite


_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu Ivek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri dan pozitivni test????
16.9.2006 9:48:33   
petraz
Anonimen test lahko narediš že deseti dan od spolnega odnosa, odvisno pač od testa, ki ga kupiš, zagotovo pa ti bo pokazal, že prvi dan od zamujene M.

Sugar tebi pa ČESTITKE.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri dan pozitivni test????
16.9.2006 11:38:00   
Anonimen
Kati23 in s.u.g.a.r.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?