|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 13:56:48   
Sandra*
Oj!

Naš mark že tri noči ponoči kar spi, danes je spal 7,5 ur, ampak potem sm ga jaz kar zbudila, da je jedel, ker se mi je zdel, da kar malo predolgo spi.

A ve zbujate svoje otročke ponoči za jest, a jih pustite da se sami zbudijo ko so lačni?

Koliko časa spijo, če jih pustite spat?

Stari smo 18 dni.

Lp, Sandra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 13:58:28   
Anonimen
Jaz mojih dveh nisem nikoli zbujala. Ne glede na starost. Sem še vedno prepričana v zakon matere narave, da je "glas lakote" močnejši od sanj. Ko bo lačen, se bo zbudil. In sta se vedno. Oba. user posted image

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 13:59:17   
Anonimen
Meni je Tibor spal po okoli 6 do 7 ur, potem se je sam zbudil. Enkrat poskusi, da ga ne zbudiš, boš videla, kdaj se bo sam. Drugače pa malo seštevaj, koliko poje čez dan, mogoče takrat notri prinese. Pa potem vprašaj patronažno, če je to v redu. Če dojiš, potem je mogoče pokazatelj, če dobi dovolj, tehtnica. Vprašaj patronažno.

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 14:01:27   
sisi80
jaz ga ne bi zbujala. Izkoristi in se spočij. Ko bo lačen, bo že zajokal. Pa obilo spanja ob dojenčku, ti želim

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 14:03:21   
Anonimen
otroka ne zbujaj.Se bo že sam javil,ko bo lačen.
nekateri otroci več pojedo nekateri pa manj.Ni potrebe po seštevanju ml koliko je otrok spil.
Če se redi je vse ok,če se pa ne bi,potem je pa potrebno zbujanje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 14:06:03   
Anonimen
Ponoči je spala v kosu ca. 5 do 6 ur.

Glede na to, da se je rodila s "samo" 2,5 kg, bi jo po vseh novodobnih teorijah absolutno morala zbujati na 2 uri. Po prvem dnevu tega čudnega zbujanja sem se zaćčela držati kar svoje kmečke pameti.

In je lepo zrasla, bila zdrava in zadovoljna user posted image .

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 14:08:31   
Maleal
Jaz ga nebi zbujala,ko bo lačen se bo itak sam zbudil.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 14:10:29   
dskubin
Naš je na začetku jedel na 5 ur (tako čez dan, kot ponoči). patronažna je rekla zbujat, ampak meni to še na kraj pameti ni prišlo! Otrok se je normalno redil in je ppač ojedel več takrat ko je hotel. Čez nekaj časa je sam prešaltal na 2 uri, to pa je blo hudo, ker ni sprejel nobenega durgega urnbika. Otrok ima svojega in mi smo se mu prilagodili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 14:53:48   
Mojca P.
Jaz ga tudi ne bi budila...imas pac sreco, da otrocek spi.

Jaka je pri na studi spal po vec ur skupaj, pa smo potem ugotovili, da je rumen,...v bolnici pa zlatenice ni imel. Za take otrocke je pa baje pomembno, da ne spijo predolgo in se sami zbujajo za hranjenje.

Jaz vam zelim, da boste tud vnaprej spali ponoci!

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 15:18:38   
mamči
Če se lepo redi in nima zlatenice ga kar lepo pusti pančat. Brez krbi, ko ga bo lakota popadla se bo že oglasil.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 15:20:14   
Anonimen
a bi ti lahko jedla, če bi e nekdo zbudil sredi najlepšega sna?

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 15:27:05   
Jančika_
Spanec je boljši kot žganec, pravi stara modrost. Ne zbujaj ga.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 15:41:35   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Jaz ga nebi zbujala,ko bo lačen se bo itak sam zbudil.


to je to........user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 20:40:41   
sonchica
ne zbujaj ga !!!!!sedaj spi ko še lahko ker vrjemi še prehitro se bo to vse skup spremenilo in bo spanja konec... mogoče pa ne ,mogoče si pa ena od tistih mamic kateri otroci so zaspančki...

_____________________________



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 22:11:27   
AKŠ
ko bo lačen se bo zbudil....jaz je nikoli nisem budila....bodi vesela da ti tako spi in se spoči še ti....


torej: ne ga buditi

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 22:16:20   
sarazan
Moja puncka je tudi prve 3 mesece dobesedno prespala. Na zacetku sem jo budila, ker sem se bala dehidracije. Novorojencek se z dojenjem ne samo naje, ampak tudi napije. Celo noc brez tekocine je nisem nikdar pustila.

Po dobrem mesecu dni se je pa zacela tudi sama zbujat na 4 do 5 ur in bujenje ni bilo vec potrebno.


(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A jih zbujate ponoči?
26.8.2006 22:55:52   
bobika
Od začetka se je zbujala sama potem je od treh mesecev spala celo noč (10 -12 ur). V tem mesecu se je tudi zelo malo zredila (150g) in sem jo morala zbuditi enkrat na noč. To sem delala en teden, potem pa nič več. Naprej se je lepo redila.
Saj imaš čez kakšna dva tedna posvetovalnico in ga bodo stehtali. Po moje, ga ni potrebno buditi, če nima zlatenice in je drugače vse ok z njim.
Če pa te skrbi teža, pa se lahko pri p dogovoriš za informacijsko tehtanje. Pri nas to opravijo brez problemov.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A jih zbujate ponoči?
27.8.2006 8:03:18   
vanč
Patronažna mi je naročila naj ga zbujam na max. 4 ure. Samo enkrat sem to naredila in nikoli več! Sedaj smo stari 11,5 mesecev in smo živi, zdravi in tudi zelo težki.user posted image

_____________________________

vanč

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?