|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj to stane milijon in pol?
20.8.2006 23:58:04   
Anonimen
Mislm sej me je skor kap, k sm to vidla!
Najprej sm mislila, da je jurja pa pol in sm že kr hotla naročit, pol se mi je pa vseen mal sumljiv zazdel, ker je zadeva mal prevelika za jurja pa pol.
Ampak milijon pa pou pa tut po pomoti ni vredn, no! Sej ni iz zlata!
user posted image





Slider - Napihljiv tobogan



Super cena:
1.590.000,00 SIT (6.634,95 EUR)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:00:46   
rija
Dobro vprašanje.

In verjetno totalno bedast odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:05:19   
rija
Potem tile za nekaj čez dva niti niso tako dragi...

user posted image

user posted image    user posted image   user posted image   user posted image

user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:07:46   
Anonimen
In kuga je sploh to, če smem prašat? user posted image

user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:11:16   
rija
Dobro vprašanje. Bedast odgovor.

Neko igralo valjda....user posted image z ograjo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:12:33   
Anonimen
Kva? Ena ograjca, pa not mal plastike al kva? user posted image
Zdej pa res ne vem, kdo je tle trapast - jst al proizvajalc. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:14:09   
Marogica
To stane najbrž 1,5 mio, ker ni za zasebno rabo, temveč za kakšne "luna-parke" in podobne stvari, kjer se pobira vstopnina. Pa če se ne motim, ima nekakšen motorček, ki stalno dovaja zrak. To je bilo "strokovno" povedano, kolikor sem si podobno zadevo lahko na morju ogledala, vmes, ko se je mali "dol drsal".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:15:02   
Anonimen
Bogi tist otrok, k bi mogu vse tole za sabo vlečt. user posted image user posted image user posted image  Ja, pa se opravičujem, če glih kkšna tole ma za svojega. user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:15:26   
rija
Kerensa, tale zadeva je celo otroško igrišče...ni za domačo uporabo. No, lahko tudi, samo pred blokom jo boš težko postavila....je prevelika....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:16:24   
Anonimen
Ma sej tut da bi mela 2 miljona, mi na kraj pameti ne pade, da bi jih dala za kej tacga. Pa tut če bi mela kam postavt. user posted image user posted image user posted image

Marogica - a pol luft stane 2 miljona? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 0:20:34   
Marogica
Očitno, več je lufta, dražje jeuser posted image .

Kar se pa "kolesa" tiče, pa ni bogi otrok, ampak starš, ki mora to "sranje" potiskat z otrokom vred. Joj, joj, saj ne morem verjeti...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 7:41:32   
KIRA
jaz se strinjam z obema, niti pod razno deci ne bi kupla nič od tega, četudi bi lahko. ČE bi šli v kak lunapark, dobro naj probata,kupovala pa takega srajna ne bi nikol. bi se teden dni igrale in se vozile dol, pol pa konc. pa bicikl je tud - oprostite - za moje pojme totalno brez okusa. moja tašča je kupla podobnega v obliki race, pa se mi je že takrat zdel čist mim, ga sploh nisem hotla videt. tamali je pa vseeno če je črn ali zelen ali rdeč, glavno da se pelje. in je dobila takega za 3 jurje, kjer mora pedale potiskat inje blazno srečna z njim.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 9:07:48   
clea
Ena moja kolegica ima tazga in je v živo čist luškan, kolo namreč. Če je to ta, ki jh imajo v Baby centru (roza in modre).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 9:08:44   
KIKI*
JAZ SEM P AMOJI HČERI KUPILA TOLE KOLOuser posted image user posted image user posted image
IN JE BLAZNO VESELA DA GA IMA IN SE ZELO RADAVOZI Z NJIM-TUD SIN JI GA KDAJ UKRADEuser posted image .
PA NITI NI BIL DRAG 9800-PA STREHICA PRI HUDI VROČINI PRIDE PERAV PRIJETNO PRAV-VOZI SE SUPER-TUDI POTISKA SE Z LAHKOTO NIO NOBENIH TEŽAV-POLEG IMA PA ŠE 15 MELODIJ IN HUPOuser posted image
MI SMO ZADOVOLJNI-KO BO HČERA ZRASLA BO PA DOBILA KOLO KAKRŠNEGA IMA SIN ZA ZUNAJ.user posted image user posted image

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 10:11:18   
Pikca
Tud mi imamo takle tricikel (no, podobnega - sedež je mal drugačen in nima strehce). Smo sicer precej opazni z njimuser posted image , ampak smo naredili že ful km; uporabljamo ga že od Živinega 1. RD, kar namesto vozička (ker v vozičku se noče peljat) in se nam super obneseuser posted image

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 14:10:41   
iva01
Mi imamo tud takšen podoben tricikel, pa je user posted image  čist nor na njega, navadno ko pride vn iz hiše najprej leti na njega in se z biciklčkom igra vsaj pol ure....pa da ne omenjam kilometrov ki sva jih že neredila z njim

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
21.8.2006 22:45:32   
Kristina_1
Tud naš ima tako kolo, pa je čist navdušen.Strehco sem sicer snela, ker mi nivšeč, če je sonce ma itak klobuček. Ful se rad vozi, še rajš pa stoji zadaj in ga potiska, je tud že ogromno prevozil in prehodil z njim.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj to stane milijon in pol?
28.9.2006 9:42:32   
lelaval
Moja najmanjša ima tudi takšno kolo. Smo ga dobili in je prav luškano in rada se z njim vozi, pa še potiska ga lahko sama. Aja, pa še v gugalnik se lahko da.
Sicer pa - vsak kupi tisto, kar je njemu všeč, okusi so pa res različni. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?